Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek fogja bántani a...

Szerintetek fogja bántani a tekimet a leendő cicánk? Úgy értem "játszani" vele.

Figyelt kérdés
Tegnap "kiválasztott" bennünket egy koromfekete párhónapos kiscica hazafelejövet (követett,nem akart kijönni a kocsi alól, stb.) Most anyósomnál van, eszik, alomba kakil, tök rendbe van. Viszont anyós nem akarja megtartani, mi kutyások voltunk-macskánk még sose volt, tekink viszont van, aki szabadon jár-kel a lakásban. És hát, megy a dilemma mi legyen, nagyon féltem Babzsákot (teki), már 8 éves és nem szeretném ha a macska unaloműzéséből kifolyólag nem érné meg a 9-et. Szerintetek?
2012. nov. 17. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Mekkora tekiről van szó?(csak kíváncsiság:))

Egyébként én jobban félteném a macskát a tekitől mint fordítva :) Nálunk volt régen teki és nem volt gond,macskákat nem nagyon érdekelte meg féltek is tőle.

Azért az első találkozást figyeljétek és felügyeljétek :)

2012. nov. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szegény macskának tuti leharapná a karmait :D Amúgy én is aggódok, mert készülök kerti tóba költözteti Dezsőkét, és van pár kóbor macska, úgyhogy türelmesen várom a véleményeket.
2012. nov. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az az igazság, hogy utána olvasgattam közben itt a neten is ki mit ír erről a témáról, többeknél abszolút nem volt probléma, erre tegnap az állatorvos közölte, hogy hát azért szeparáljam el a tekimet, mert igenis érhet meglepetés... na mindegy, ma még akváriumban van B., úgyhogy holnap lesz a "nagy nap". Mindenképp megírom a személyes tapasztalatomat! Addig is nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
2012. nov. 19. 08:36
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja, igen, hogy a kérdésre is válaszoljak, olyan "nagy hamutartó" méretű a teki és hím.
2012. nov. 19. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!