Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a kiscicámmal...

Mit csináljak a kiscicámmal hogy ne folyton rajtam lógjon?

Figyelt kérdés
A kismacskám folyton rajtam lóg. Az ölemben hajlandó csak elaludni. Ha kiteszem az udvarra csak nyávog és az ajtót kaparja hogy be szeretne jönni. Csak az ölemben hajlandó elaludni. Ha nem veszem az ölembe csak nyávog és futkoz a lakásban. Az asztalra meg a TV-re felugrik meg rosszalkodik. Sajnos a testvérét megölte a szomszéd kutyája mert az átment az átment a kutyához. Azóta van ez. Vajon ez az oka?
2012. nov. 18. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Igen, az az oka. megszokta, hogy van kivel játszania.

Mi lesz, ha ő is átmegy, megeszi a kutya? Elég felelőtlen dolog ez így!

2012. nov. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
add nekem, én nagyon szívesen elviselném hogy rajtam lóg:)
2012. nov. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

10:01-nek: WC-re ki kell eresztenem.

A következőnek: Valahogy el kell mennem dolgozni meg bolta s.t.b.

2012. nov. 18. 10:09
 4/7 A kérdező kommentje:
Mielőtt még belekötnétek boltba akart lenni és az átmentet is véletlenül írtam kétszer.
2012. nov. 18. 10:15
 5/7 A kérdező kommentje:
Te neked kellene pause gomb, hogy a bunkó véleményed megtartsd magadnak.
2012. nov. 18. 10:17
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Tegyél be neki bentre almot, akkor nem kell kiengedni.
2012. nov. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
92%

Rajtad lóg ? Az enyém rajtam alszik. Néha úgy ébredek, mint a kit megtaposott a ló..:) Fárasztom pedig egész nap.

Majd alszik máshol is, nem tarthatod az öledbe mindig..Elfárad, alszik. Nehezen fáradnak el, én hamarabb.

Csinálj neki valami pihe-puha kuckót..:)

Mikor az enyém pici volt, vettem egy kötényt, és a zsebébe volt, igy szabad volt a kezem is, és még főzni is tudtam mellette..:)

2012. nov. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!