Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicákat nem zavarja a...

A cicákat nem zavarja a nyakukban a nyakörv, azon csörgővel?

Figyelt kérdés

Szeretnék a cicámnak nyakörvet, és látom, rengetek csörgőset-zörgőset kapni..

Nem zavarja a cicát hogy az a vacak csörög a nyakában?

Tapasztalat..? :)



2012. nov. 18. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fenének a csörgő? Ki talál ilyen baromságot ki?Miért kell szerencsétlen állatokat így irritálni?
2012. nov. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
De! Ha mennek, és csörög a nyakában eleve nem tud vadászni! Szegénykének olyan mintha, mindig a nyomában lenne valami. Én nem is tettem rá nyakörvet, mivel okos cica, és ha átbújik egy kerítés alatt hátha beakad, és akkor nem tudja,hogy mit csináljon, főleg akkor ha menekül :// csöpögtetős bolhairtót vettem neki és nem vakarózik :)
2012. nov. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Vicuska87 ***** válasza:
59%

Nem csörgős tehén szegény macska!

Isten ments a nyakába ilyet venni!

2012. nov. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért van olyan, hogy ne tudjon vadászni a macska, de valószínűleg nagyon nem élvezi.
2012. nov. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki. Ha estére nem vágod az egészet a szemétbe, akkor mehet. De ne csalj!
2012. nov. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Na, most próbáld ki..tegyél a nyakláncodra mondjuk egy karácsonyfára való, működő csengőt. Minden mozdulatodnál zörögsz..Meddig bírnád? Na ugye, hogy nem sokáig.

Szegény macsekra meg rátennéd? Ne tedd.

2012. nov. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Platypus ***** válasza:
90%
Nem örül a csengőnek a macska, de azért annyira nem is rossz neki. Az énekesmadaraknak, amiket a csöngő nélkül könnyen levadászna, garantáltan sokkal jobban fáj, ha megeszik őket. Szomorú dolog, de lakott területen az élővilágban hatalmas kárt tesznek a macskák. És nem lehet azt mondani, hogy ezek értéktelen állatok lennének, mivel a városban fészkelő madarak egy-két kivétellel mind védettek, a gyíkok meg a többi hüllő meg kivétel nélkül. Ha csak egérre meg patkányra vadásznának a macskák, én sem sajnálnám tőlük, de a rigókat meg cinkéket nagyon is.
2012. nov. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!