Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiscicának hasmenésre mit...

Kiscicának hasmenésre mit adhatok? SOS?

Figyelt kérdés
Voltunk orvosnál többször is, de nem váltak be amiket adott. Azt mondta férges, és 5 napig féreghajtottuk...nem volt férges. Már nincs kedvem hozzá visszamenni, mert bunkó is volt utoljára. Mit adhatok neki Bolust, vagy széntablettát, esetleg Kliont kaphat? Kutyáknak azt szoktam, és elmúlik tőle. Amúgy tök jó étvágya van, nem beteg, meg rossz kedvű, állandóan rosszalkodik, és mindig enne... :) csak ez a hasmenés...
2012. nov. 21. 22:48
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ugyanez a helyzetem nekem is. Pontról pontra. Kivéve, hogy nekünk a Bolus sem segít... :(
2012. nov. 24. 20:38
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én vagyok az akinek bolust kap a cicája. A te cicád hogy van? Van valami változás?
2012. dec. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Szia, egyszer hasmenés, egyszer nem. Most nem adok neki semmit. Múlt héten kapott a dokinktól féreghajtó pasztát, amit 5 napig kellett adnom neki napi 1x. Akkor mindig normálisat kakilt. Nem is tudom meg fog e oldódni ez a probléma valaha is :( Amúgy imád enni, úgy kell eldugdosni előle a kajákat, mert nem szent sem a konyhapult, sem a kutyák kajája, sem az olyan kaja, ami fagyott, esetleg ami még be van csomagolva. Bűn rossz kismacska, éjszakára pl be kell zárnom, mert percet sem alszik, mindent tör, zúz, mászik, rohan, karmol, lop, morog... így mi sem tudunk aludni tőle, de ha bezárom sértődötten alszik reggelig :) Tiéd?
2012. dec. 18. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!