Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet hogy beteg a macska?

Lehet hogy beteg a macska?

Figyelt kérdés

Van egy 1 éves fiú cicám.Nagyon sokat alszik,ez nem is lenne furcsa, de mindig megrezdül a mancsa, feje, füle vagy az egész teste. A levegőt nagyon gyorsan veszi és sokat nyújtózkodik. Volt olyan, hogy kb 5 mpig nem vett levegőt, utána egy nagyot és minden folytatódott. Nem nagyon iszik. Vinném én dokihoz, de most nincs pénz :(

Lehet hogy beteg? Ha igen, mi baja lehet?


2012. nov. 26. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:

A macskák sokat alszanak, szerintem csak álmodik. Az enyém is szokott nagyokat nyújtózni meg "sóhajtozni".

Tegyél a lakásba több helyre vizes tálat.

Az enyémek imádják a szobai tálat, egyből kiisszák, volt, hogy összekaptak rajta, pedig a konyhai tálba ugyanúgy töltöttem.

A nedves tápban is van folyadék, azt is adj neki a száraz mellé.

Ha étvágytalan, nem játszik akkor vidd orvoshoz.

2012. nov. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Vicuska87 ***** válasza:
46%

Szerintem túl reagálod az egészet! Alvás közben a cicák is álmodnak, így ők is tudatlan mozdulatokat tesznek!

A nem nagyon iszik, az attól is függ, hogy te mit adsz neki enni, és az mennyi vizet tartalmaz! Etesd száraztáppal, és akkor vedelni fogja a vizet!

2012. nov. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
:) Ilyet az én cicám is szokott csinálni! Ilyenkor álmodik, tudom, mert az enyém is "rángatózik" , meg van amikor még nyekereg is álmában! :) Ne aggódj, ez természetes náluk! :)
2012. nov. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mikor elernyed az izomzata, ugyanúgy, mint az embernél, akaratlan mozgások következnek be. Enyém nyávogni is szokott, mintha kergetne valamit. Jókat cuppog, mintha enne, múlkor még meg is rágta az álombeli falatot.
2012. nov. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de ő amúgy is nagyon gyorsan veszi a levegőt.
2012. nov. 27. 18:04
 6/8 anonim ***** válasza:

Az enyém is van, hogy az ölemben alszik és állandóan megremeg, olyankor vagy csak álmodik vagy kirázza a hideg.

Nincs baja szerintem.

2012. nov. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én sem látok semmi szokatlant. :) Am. az 1 éves kor az, amikor kezdenek lustulni, felnőttesek lenni, és kevesebbet játszani. Plusz most tél van, hidegebb, ilyenkor sokat alszanak.
2012. nov. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%

Az 5 mp nem gond. Amikor alszol, gyakran te sem veszel addig levegőt, de neked nem tűnik fel. Ugyanúgy nem tűnik fel neki sem. :-)


A másik meg, hogy álmodik a drága. Álmában egeret fog, meg kefél, sőt az is lehet, hogy a punidat is nyalogatja.


Mert egy tündéri pici cica.

2012. dec. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!