Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan barátkoztassak össze 2...

Hogyan barátkoztassak össze 2 cicát?

Figyelt kérdés
cicám van. Az egyik már több mint egy éves, elkényeztettet, házban alszik.. stb. A másikat csak nemrég fogadtam be, ő nem alszik a házban, de elég sokat van bent, ilyenkor mind2vel próbálok ugyanúgy foglalkozni. A nagycicám viszont mindig megveri, karmolja, stb. Hogyan lehetne kibékíteni őket, vagy legalább a nagycica féltékenységét elűzni?
2012. nov. 27. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Macskák mindig búnyoznak, nekem egy macskám van igy mindig engem pofoz le ha unatkozik. Ide is kéne még egy macska, lenne egy kis nyugtom tőle.

Külön adj nekik enni, ez segithet.

2012. nov. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ivartalanított a nagy? Ha hím, ha nőstény védheti a területét, így nem fog megtűrni egy újat. Mindkettőt ivartalanítani kell és összebarátkoznak. Nekem 5 macskám van, fiú, lányok, imádják egymást. Csak az első 1-2hétben fújtak egymásra, azóta is legjobb barátok.
2012. nov. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hím, és nincs ivartalanítva a nagy. Csak az segítene? Elég sok "rémtörténetet" hallottam, hogy elfertőződött a cica sebe meg ilyesmi, ugyh kicsit félek ettől :S
2012. nov. 27. 15:31
 4/8 anonim ***** válasza:

A harci sebek fertőzödnek el, amit majd egymáson ejtenek. Főleg. hogy fiú macska. Az ivartalanítás rutin műtét. Most nem írok le mindent, linkelek egy oldalt:


[link]

2012. nov. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ez is érdekes. Ne arra hallgass, amit a szomszédok mondanak, rendesen járj utána a macskatartásnak. Interneten mindent megtalálsz.

2012. nov. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt nézd inkább az első helyett, bár az is hasznos.

2012. nov. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz vele semmi gond, nekem kb egy hónapja lett ivartalanítva és a doki adott neki több napos antibiotikum injekciót, pont azért hogy ne fertőződjön el a cica sebe (fiú) és olyan pici volt a seb hogy össze sem varja, 2 nap múlva már össze volt neki húzódva és most már semmi baja sincs. Amúgy igen az a baj hogy védi a területét és tényleg az ivartalanítás a jó megoldás. Én is azért ivartalaníttattam, mert nemsokára ide kerül egy másik cica, (bár az lány) és hogy ne legyen gond, sem a területből sem a kiscicák miatt 8nem akarok kicsiket)
2012. nov. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor megyünk dokihoz :D
2012. nov. 28. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!