Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szeretnék egy kiscicát?

Szeretnék egy kiscicát?

Figyelt kérdés
Hogyan vegyem rá a szüleimet hogy karácsonyra kapjak egy kiscicát?? és hogy bent tartsam
2012. nov. 29. 14:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

7esnek.

5ös vagyok.. Nem vártam hogy kutyául viselkedjen, Pontosan tudtam milyen egy macska.. NEM lakásba való, és kész. Macska legyen az udvaron és fogja az egereket.. Nem én vártam tőle sokat... Sunyi állat, kaját lop, stb. Nem lehet bennük megbízni. De mindenki azt tart amit akar, én ezt csak azért írtam le, hogy a kérdező is pontosan tiszában legyen vele, hogy nem feltétlenül álom macskával élni.. Lehet hogy a kutyát ki kell hordani wc-re... de 1000x hűségesebb, és meghálálja, a macskának meg pucolod a tálcáját, cserébe lelopja a húst a konyhapultról, míg megfordulsz egy késért.. erről ennyit.


Szóval kérdező: NAGYON gondold meg..

2012. nov. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
50%
hehe :D Okos vagy :D
2012. nov. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
25%
5-ösnek szólt, nem 1-esnek. Összekeveredtem a számokkal.
2012. nov. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, hogy miért nem engedik. Nincs pénz, nem tudsz mit tenni. Nincs hely, nem tudsz mit tenni. Ha ezek megvannak és komolyan gondolod, akkor hajrá. Ha egy rövidszőrű cicát veszel, a szőr annyira nem nagy gond, persze porszívóznod azt kell majd sokszor. Kell velük foglalkozni, főleg mikor kicsik, de kaparófával és játékokkal ez megoldható. Az állatorvos is fontos, legyen legalább 20 000 forintod alapoltásokra és ivartalanításra! Fontos, hogy legyél jó gyerek, jó jegyekkel, végezz házimunkát, porszívózz mindig te. Ez neked is és a szüleidnek is jó teszt!
2012. nov. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Pénz nem gond, a ház nagy, nem vagyok rossz gyerek és minden nap én takaríok kérés nélkül ;)
2012. nov. 30. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!