Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Csipa. Milyen ötleteitek...

Csipa. Milyen ötleteitek vannak? . Mi okozhatja?

Figyelt kérdés
A kiscicámnak a szeme alatt sok a csipa és nem tudom mitöl van.
2009. aug. 18. 11:07
 1/8 anonim válasza:

ha túl sok akkor érdemes megmutatni állatorvosnak, talán valami fertőzés lehet.

az én cicámnak könnyezett, szemcseppet kapott és 1-2 nap alatt rendbejött

2009. aug. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Esetleg ideiglenesen kamillás vízzel is áttörölheted.
2009. aug. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi az a csipa? Az a váladék a szem körül? Az az én kismacskámnak is volt/van az egyik szemén.

Elvittem állatorvoshoz, írt fel neki szemcseppet. Hónapokig csöpögtettem neki és reggel, este kamilláztam, de nem múlt el.

Aztán föladtam. Rosszabb nem lett és őt sem zavarja különösebben.

2009. aug. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk fehér cicánk van, azt mondták egy életen át olyan lesz a szeme. Amikor elhoztuk, volt, hogy kinyitni se tudta, annyira be volt csipásodva. Kamilla és bórvíz, ezt javasolta az orvos. 2-3 hét alatt rendbejött neki, azóta egyszer se volt baja vele. Afehér cicáknál ez rájuk jellemző betegség, ha nem fehér a cicád, vidd el azért orvoshoz.
2009. aug. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Thx!
2009. aug. 18. 12:47
 6/8 anonim ***** válasza:

ilyen az én cicáimmal is történt már.

mi kamillás teát főztünk (olyat ami nem erős, halvány volt a szine is) és azzal törölgettük a ott ahol csipás volt.

egy hét alatt meggyógyultak kb.

2009. aug. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

az én cicám is ilyen volt. gennyes hurutos kötőhártya gyulladása van.vagy vidd el állatorvoshoz vagy vegyél a gyógyszertárba borvizet és azzal mosogasd neki,ne kamillával,mert az kiszárítja neki.

szóval borvízzel mosogasd és vegyél még neki tetran szemkenőcsöt.azt kell a szemébe tenni,napi 3-4-5 ször.

ha érdekel a dolog jelezz és akár árakat is meg egyéb teendőt is tudok írni.

2009. aug. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
oké:)köszi
2009. aug. 19. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!