Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehet átszoktatni a...

Hogyan lehet átszoktatni a cicát macska wc-re?

Figyelt kérdés
Eddig volt egy tálca, amibe elvégezhette a dolgát, de most úgy döntöttem, hogy veszek egy macska wc-t. Csak van rajta olyan ajtó, és nem tudom, hogy így belemászna-e... szerintetek hogy lehet rászoktatni?
2009. aug. 18. 12:17
 1/3 anonim válasza:
Valamivel támaszd ki az ajtóját,hogy be merjen menni,a cicák amúgy is imádják a dobozokat,zacskókat,szerintem be fog menni magától.Ugyanolyan almot használj,mint azelőtt és ugyanoda tedd neki,sőt néhányszor tedd be őt a wcbe,had tudja mi van ott bent,de ne tuszkold be úgy ,hogy megijedjen.hamar megtanulja,majd meglátod.
2009. aug. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam a macskák jönnek-mennek, és azt tapasztaltam, hogy soknak nem tetszik a macska wc-n az ajtó. Úgyhogy én, ha összeszedek egy új macsekot mindig úgy teszem ki neki a wc-t az első napokban, hogy leszedem az ajtaját. Úgy mindegyik használja, aztán ha már megszokta visszaszerelem. Nekem így mindet sikerült rászoktatnom a wc-re.
2009. aug. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! :) majd leszedem róla az ajtót. kinéztem egy nagyon jó kis macska wc-t, ami még meg is fizethető. remélem sikerül rászoktatni :)) még 1x köszi!
2009. aug. 18. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!