Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a cicád kedvenc étele?

Mi a cicád kedvenc étele?

Figyelt kérdés

hali.

kort és nemet is írjatok (ne a sajátodat!! a macskáét)

az enyémnek a máj, máj ízű dolog a kedvence... bármilyen formában: nyersen,sütve,alustasakosan,rántva...stb

1/F

tehát nem márkára gondolok, hanem, hogy milyen ízű vagy mi!?

normális válaszokat várok

köszi



2012. dec. 2. 18:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

A nyers csirkehús, májkrém és a kenyér (ebből persze direkt nem szokott kapni, csak néha lop... de konkrétan bárhol megtalálja és feltépi a zacskót).


1,5 éves, ivartalanított kandúr

2012. dec. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem több cicám is van,de mindegyik a nyers hőst szereti a legjobban.Állateledelboltban szoktam venni csirkeszárnyat,csirkenyakat.

Két 2/L és 1/F.(összesen három)

2012. dec. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Enyémnek a nyers csirkenyak. Sokan azt mondják nem szabad neki adni, sokan azt hogy kell, mások pedig azt hogy lehet de megfözve.

Fel vagyok fegyverkezve, van drága és olcsó konzervem, száraztápom mindenféle. Száraztápot egyáltalán nem eszi még trükkökkel sem, csak a drága konzervhamit, viszont ha csirkenyakat lát a kezemben akkor itt pattog mig meg nem kaparintja. Fél perc alatt eltünteti, recseg ropog, már ijesztö ahogy bevágja.

Nem tudom mennyi idős a macsek, csak hogy lány.

2012. dec. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Láttam már sok fogköves, kihullott fogú cicát, így az enyémek java részt tápot kapnak. Szépek is a fogaik. Szerencsére nem finnyásak, megeszik a tápot, de ha konzervet látnak a kezembe, akkor addig hisztiznek még eléjük nem rakom. Az íze mindegy, olyan gyorsan eltüntetik, hogy nem is biztos, hogy érzik :)

4 éves ivartalan kandúr, 6 éves ivartalan nőstény.

2012. dec. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Halas, marhás tápok. A csirkéset nem szeretik.

De van kettő, akik a vajas kenyeret is habzsolva, morogva ennék, de persze nem azt kapnak. 3 hónapos korukig maradékon éltek, és azóta is éhen akarnak halni. Ők 7 hónapos fekete ivartalanított lány macskák.

A másfél éves lány, akit az utcáról fogadtam be, csak a tápot eszi, még a húst sem hajlandó megenni.

Van még egy 7 hónapos lány és egy két és fél éves fiú, ők is a halasat, marhásat. Mind ivartalanított.

A többi 7hónapos, másfél éves nőstény. Két és féléves fiú.

Mind ivartalanított.

2012. dec. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Tejföl és gépi sonka. :-D
2012. dec. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Vicuska87 ***** válasza:
72%

Tonhalas, csirkemelles konzervek, és száraztáp, fajtának való!

9 hónapos lány, és 31 hónapos lány

2012. dec. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyers csirkenyak, olajos halkonzerv, vanília puding.
2012. dec. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
4 hónapos sziámi lány, minden ami halas azért rajong.
2012. dec. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Egyébként utolsó előtt válaszoló: milyen gyakran eteted vanília pudinggal? o.O

2012. dec. 3. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!