Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a cicád kedvenc étele?

Mi a cicád kedvenc étele?

Figyelt kérdés

hali.

kort és nemet is írjatok (ne a sajátodat!! a macskáét)

az enyémnek a máj, máj ízű dolog a kedvence... bármilyen formában: nyersen,sütve,alustasakosan,rántva...stb

1/F

tehát nem márkára gondolok, hanem, hogy milyen ízű vagy mi!?

normális válaszokat várok

köszi



2012. dec. 2. 18:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

kb 8 éves kandúr macskám: MINDENT! Látszik is rajta, sérvet kapok, ha felemelem. 7.5 kg.

Szoba perzsa: imádja a nyers májat..főve nem. Ő 4 kg,2 éves.

Izgága kinti-benti macskám az ízetlen szalámikat..

Korát nem tudom, kb. 5 éve fogadtuk be.Verebet, de azt csak a teraszon eszi, reggelente térdig járok a tollakba.

Ajtóról a festéket már lekaparta, ha véletlenűl nem hallanám azonnal, ha ki, vagy be szeretne jönni.

2012. dec. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem etetem gyakran pudinggal, sőt egyáltalán nem. De amikor én eszem, le sem lehet vakarni magamról a cicát. Bújik bele a tálkába, hiába rakom arrébb, visszajön. :) Már feladtam ellene a küzdelmet, úgyhogy már úgy eszünk pudingot, hogy egy kiskanál nekem, egy kiskanál neki. :)
2012. dec. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 /Anita_'94/ ***** válasza:
Az én cicám meg van őrülve a kaviárért és a tejszínért. De szereti még a tejbegrízt is. Viszont a doki azt mondta, hogy fogyókúrára kell fognom, mert szerinte kövér. Úgyhogy mostanában szegénykémnek be kell érnie alutasakos kajákkal. Azokból pl a halasakat szereti.
2012. dec. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Anita !


Nem mehetnék el hozzátok macskának ???

Kaviár? :)

Van izlése a cicnek..:)

2012. dec. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 /Anita_'94/ ***** válasza:

Na ne prémium kategóriás kaviárban gondolkozz, csak az olcsóbb fajtára futja az auchanból :)

Bocsi kérdező, de lemaradt az életkora. 11 éves lesz májusban és kandúr a lelkem.

2012. dec. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
2 és fél éves ivartalanított kandúrom a szárazat imádja, meg a kitekat alutasist. mást nem nagyon eszik meg. 4 hónapos nőstény cicám mindent szeret, de kedvence a sonka, 2 mp alatt eltüntet egy szeletet.
2012. dec. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

MÁJAT!!!! Illetve májas konzervet. De ugyanilyen kedvence a sütőtök is, nagy meglepetésemre :)


1,5 év/Fiú

2013. febr. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!