Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen messze csavaroghat el...

Milyen messze csavaroghat el egy cica?

Figyelt kérdés
egy éves fiú ivartalanított cicáról van szó
2012. dec. 5. 09:42
 1/10 anonim válasza:
hát bármeddig attól függ miota tünt el
2012. dec. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Visszamegy,nyugi!az enyém is elment és 3nap múlva jött meg :)
2012. dec. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
az enyém 3 hétig volt távol,már lemondtam róla, egyszer csak megjelent mintha mi sem történt volna ...mondjuk nem volt ivartalanítva
2012. dec. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az ivartalanított nem megy el nagyon messze, nem hajtják a hormonok. De még így is történhet baj, vagy esetleg valakinek megtetszett és befogadta. Ha eltűnt, azt nem írtad. De ha észreveszik, hogy ivartalanított, gondolhatják, hogy van gazdája és mondjuk őt tesznek ki plakátokat, hogy találtak egy cicát.
2012. dec. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az ivartalanított cicák nem kóborolnak túl meszire, az enyém a környező pár udrvart járja be.

Viszont előfordulhat, hogy bemegy egy garázsba, vagy pincébe és véletlenül bezárják...

2012. dec. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem tűnt el, csak kinti-benti cica és kiváncsi lennék milyen messzire mehet el kalandozni, vadászni
2012. dec. 5. 20:18
 7/10 A kérdező kommentje:

van rajta nyakörv is, de szerintem valaki más is eteti mer nagy pocakkal jön haza mindig

aminek persze nem örülök, mert látja, hogy jól tartott cica akkor ne etesse-.-

2012. dec. 5. 20:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Veszélyes dolog ez így, mert mérgezett ételt is megehet. De te vagy a felelős, ha bármi baja lesz, mert kiengeded, bemehet akárhová, oda is, ahol veszélyes kutya van. Legalább alomba wc-zen, nem szép dolog, ha más udvarába bekakil.
2012. dec. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

nem olyan macska ez, akit belehet zárni

begolyózna itt benn így hogy már tudja, hogy kinn milyen jó

de itthon kakil szerintem és máshol se csinál vele gondot mert elássa és legalább jó lesz a termőföld

2012. dec. 7. 18:19
 10/10 ich96 válasza:
hát szerintem a feje vissza, bármerre mehet. kösd meg és nem fog elmenni.
2012. dec. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!