Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért félhet a macskám a...

Miért félhet a macskám a mosógéptől, sütőtől?

Figyelt kérdés

kb egy hónapja kezdődött nála, a mosógép elég hangos mikor centrifugáz és olyankor elkezd nagyon nyávogni, ki akar menekülni ilyenek (félig kinti-félig benti macska- 1éves) a sütőtől is fél, mikor hplégkeverésen van, akkor ugye van hangja azért..az előtt nem félt ezektől, nem csináltunk semmi olyat amiért kellene neki, esetleg valahol valami nagyon hangos zajra megijedhetett?

A hajszárítótól pl nem fél azóta sem



#zaj #mosógépfélelem #macskafélelem
2012. dec. 6. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos hogy egyszer történt vele valami azért fél.. ha nagyon meg van ijedve inkább engedjétek ki, de ha van esély akkor szoktassátok hozzá újra.
2012. dec. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érzékeny a hangos dolgokra, van ilyen. Az én macskám is fél, pedig sose történt vele semmi ami miatt oka lenne félni.
2012. dec. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miénk a porszívótól fél, egyszerűen hangos neki, minden más zajt (tv, rádió, robotgép, mosogatógép) szó nélkül elvisel.
2012. dec. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%

Az én kiscicám a flextől félt. Flexeltem, és erre méter magasra ugrott, aztán két napig nem mert előjönni az ágy alól :-) Ha kihúztam, visszamászott, amúgy meg nem reagált semmire. Teljesen le volt blokkolva szegény.


Nagyon szar, hogy amíg macskáim voltak, nem tudtam otthon flexelni.

2012. dec. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!