Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicámat 2 órája ivartalanított...

Cicámat 2 órája ivartalanították, már egészen felébredt és nagyon szeretne az ablakban nézelődni, mikor tehetem fel?

Figyelt kérdés
Már próbál felmászni, de nem tud még és nem is engedem neki, így viszont nagyon nyugtalan. Mit csináljak?
2012. dec. 7. 14:16
 1/5 A kérdező kommentje:
És hányt is kicsit , az altatástól lehet?
2012. dec. 7. 14:44
 2/5 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány? Ha lány, akkor ma még ne engedd sehova, ha fiú, akkor estefelé már engedheted. Ilyenkor nehéz velük, mert mennének mindenféle, de csak leesnének. Tedd be a hordozójába, vagy figyelj rá nagyon merre megy.
2012. dec. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen az altatástól, törölgesd ki a száját, ha nagyon kába, nehogy megfulladjon.
2012. dec. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Kandúr cica kivittem a teraszra, átbújt a korlát alatt és elszaladt az udvaron, alig tudtam elkapni :) Most végre lefeküdt és alszik, de egésznap felakar mászni mindenhova, mennyi idő még teljesen felébred? Már alig várja hogy az ablakban üldögéljen.


Ja és az baj, ha ott megmosdatja magát? sajnos be is pisilt így büdi lett és szeretné nyalogatni, de nem engedtem. Mi lesz ha nyalogatja? Varrat nincs benne max felszívodó mivel a doki azt mondta, nem kell mennünk varrat szedésre.

2012. dec. 7. 14:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Kandúr macskák ivartalanításakor nem szoktunk varratot használni, így valószínűleg nincsen benne. Az ébredés elhúzódhat, és azt mondom ma még ne nagyon ugráljon, de holnap mehet bárhová. Ne engedje, hogy nyalogassa, mert ha kinyalja a sebet, akkor nagyon begyullad (a macskák szája kész baktérium kánaán), és még nehezebben fog gyógyulni, akár be is gennyesedhet. Ha van otthon esetleg műanyag gallér, azt tegyen rá, tekintve, hogy éjjel nem fogja tudni szemmel tartani.
2012. dec. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!