Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elrontottak az ivartalanitast...

Elrontottak az ivartalanitast vagy mi a baj?!

Figyelt kérdés

Cicamat lassan 2 hete ivartalanitottak, kandur, masfel eves.

Miota ivartalanitottak, allandoan a kezemet akarja megd.gni. Teljesen bekattant, ha meg ellokom, tiszta agressziv.

Nem le kene inkabb nyugodnia?

Mennyi ido kell neki mire eszhez ter?

Hogy lehet, hogy szexelne de "nincs is mivel"?

Csak emlekszik ra es ido kell mig kiveri a kis fejebol?

(Bocsi, nincs ekezetem.)


2009. aug. 20. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem még pár hónap kell, hogy a szervezetéből kiürüljön a hormon. Utána lassan lefog nyugodni. Addig is kitartást a cicushoz.
2009. aug. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kell idő, amíg kiürül a tesztoszteron a szervezetéből. Ez lehet néhány hét, de lehet 2-3 hónap is.
2009. aug. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit, hogy nálunk szeptemberben volt ivartalanítás és decemberre nyugodott le, addigra változott meg a természete.
2009. aug. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem ivartalanított lánymacskáim vannak ugyan, de az ő viselkedésük kb. 2 hét alatt változott meg. Előtte kedvelték egymást, együtt aludtak (anya és lánya), onnantól kezdve meg ki nem állhatják egymást, és bármilyen másik macskára, kiscicára fújtatnak. Egyszerűen nem bírnak semmilyen másik macskát elviselni. A szomszéd kandúrokkal is verekszenek, elzavarják őket. Kandúroknál biztos máshogy van, meg kicsit hosszabb, mire kiürül a hormon, de szerintem abban hasonlít, hogy gyökeresen meg fog változni a viselkedése.
2009. aug. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én január végén ivartalaníttattam a cicust, és áprilisra nyugodott le. Tehát kb 3 hónap volt. De már olvastam olyat is, hogy 4-6 hónap is lehet akár. Cicusa válogatja. :)
2009. aug. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom, megnyugodtam.

Annyit valtozott, hogy nem pisil budoset es az egyik kobor macskaval kibekult, azota itt alszik az udvaron.

Akkor meg van remeny :)

2009. aug. 21. 12:25
 7/7 anonim ***** válasza:
EZ természetes. MIndenkiben tombol még a tesztoszteron valamennyire attól még hogy a forrást eltávolítják. Elmúlik. :)
2009. nov. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!