Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Elrontottak az ivartalanitast vagy mi a baj?!

Cicamat lassan 2 hete ivartalanitottak, kandur, masfel eves.

Miota ivartalanitottak, allandoan a kezemet akarja megd.gni. Teljesen bekattant, ha meg ellokom, tiszta agressziv.

Nem le kene inkabb nyugodnia?

Mennyi ido kell neki mire eszhez ter?

Hogy lehet, hogy szexelne de "nincs is mivel"?

Csak emlekszik ra es ido kell mig kiveri a kis fejebol?

(Bocsi, nincs ekezetem.)

2009. aug. 20. 16:57  Privát üzenet  

A válaszok
Szia! Szerintem még pár hónap kell, hogy a szervezetéből kiürüljön a hormon. Utána lassan lefog nyugodni. Addig is kitartást a cicushoz.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2009. aug. 20. 17:06 Privát üzenet
Kell idő, amíg kiürül a tesztoszteron a szervezetéből. Ez lehet néhány hét, de lehet 2-3 hónap is.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 2009. aug. 20. 17:09 Privát üzenet
Még annyit, hogy nálunk szeptemberben volt ivartalanítás és decemberre nyugodott le, addigra változott meg a természete.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2009. aug. 20. 17:10 Privát üzenet
Nekem ivartalanított lánymacskáim vannak ugyan, de az ő viselkedésük kb. 2 hét alatt változott meg. Előtte kedvelték egymást, együtt aludtak (anya és lánya), onnantól kezdve meg ki nem állhatják egymást, és bármilyen másik macskára, kiscicára fújtatnak. Egyszerűen nem bírnak semmilyen másik macskát elviselni. A szomszéd kandúrokkal is verekszenek, elzavarják őket. Kandúroknál biztos máshogy van, meg kicsit hosszabb, mire kiürül a hormon, de szerintem abban hasonlít, hogy gyökeresen meg fog változni a viselkedése.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 2009. aug. 20. 23:14 Privát üzenet
Én január végén ivartalaníttattam a cicust, és áprilisra nyugodott le. Tehát kb 3 hónap volt. De már olvastam olyat is, hogy 4-6 hónap is lehet akár. Cicusa válogatja. :)

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 2009. aug. 21. 11:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom, megnyugodtam.

Annyit valtozott, hogy nem pisil budoset es az egyik kobor macskaval kibekult, azota itt alszik az udvaron.

Akkor meg van remeny :)

# 6/7Időpont 2009. aug. 21. 12:25 Privát üzenet
EZ természetes. MIndenkiben tombol még a tesztoszteron valamennyire attól még hogy a forrást eltávolítják. Elmúlik. :)

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont 2009. nov. 14. 11:24 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Végeznek most valahol macska ivartalanítást akcióban?
Van olyan állatorvos, aki díjmentesen végzi az ivartalanítást (pl. ivartalanítási akcióban)?
Olcsóbb ivartalanitást?
Cica ivartalanítást olcsón?
Várhatok minőségi bánásmódot kandúr cicámnak ha 3000ért vállalta a doki az ivartalanítást?
Mikor áll helyre a cicacsalád békéje az ivartalanítást követően?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!