Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Várhatok minőségi bánásmódot...

Várhatok minőségi bánásmódot kandúr cicámnak ha 3000ért vállalta a doki az ivartalanítást?

Figyelt kérdés

A kiscicámmal most keresünk dokit, kettő között hezitálunk, mert

-az egyik házhoz jön,

-a másiknak közelebb van a rendelője és 12. 000 helyett 3000Ft-ot kér érte.

-a másik pedig 12-t

anyáék nem engednék meg,hogy erre ennyi pénzt költsek, így nekem kell kigazdálkodnom. Ez tudom,hogy szomorú, de ez van. Szóval attól végezhet precíz munkát nem?


2010. jún. 30. 09:57
1 2
 1/15 anonim válasza:
10%
Te hogy erezned magad "ivartalanitva"?
2010. jún. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Első: talán szemétség az ivartalanítás,de az még nagyobb hogyha hagyjuk hogy egy csomó kiscicája legyen,akiket senki nem lát el!
2010. jún. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Szia! Nekünk is ennyiért ivartalanította ki az orvos a lánymacskáinkat. És jó bánásmódban részesültek a cicák. Szóval szerintem nyugodtan mehettek az olcsóbb orvoshoz, bár te tudod.
2010. jún. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%

Nem ez volt a kérdés! Talán tegyed fel ezt ha annyira érdekel, kedves előző!És te, hogy éreznéd magad kóborként, vagy össze verve? Az esetek többségében azért dobják ki a macskákat mert a jelző pisijük büdös, ha nincs ivartalanítva! Elkóborol, betegséget szed össze stb! Ezért tartunk itt , mert az állattartók nem ivartalanítanak! Nagyon helyes, hogy a kérdezőnek ez fontos. Az állatok ösztönből párosodnak és nem az orgazmus miatt, ugyanis az nekik nincs. Nem értem miért kell összehasonlítani az embert az állattal!

Szerintem a 3000 forintos is ugyanolyan jól meg tudja műteni. 15 perc az egész és ha kialudta az altatást már kutya baja nem lesz!

2010. jún. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Első: Begyöpösödött maradi tajparaszt vagy.

Szerintem nem lehet olyan nagy különbség, utána neked kell vigyáznod a cicádra, hogy nehízzon meg stb. A kandúroknál az ivartalanítás, szinte teljesen kockázatmentes műtét, okosan döntöttél.

2010. jún. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

előnyök az ivartalanításnál:


- nincs verekedés

-pisi(területjelző)

-több ideig élhet!!!akár 2-4 évvel is!!!

-nem csavarog



érdemes volt a bánásmód kiváló!

2010. jún. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
17%
Szerintem meg az a tajparaszt..(ha mar itt tartunk hogy tajparasztozunk) aki egy tombhazban vagy varosban tart macsakat porazon. Az is tajparaszt aki ugy vesz maganak haziallatot hogy fingja sincs mivel jar es az is tajparaszt aki csak ugy letajparasztozik masokat a neten ismeretlenul mert tudja hogy az utcan kicsi az eselye arra hogy bemossak a pofajat! Amugy az en kutyaim sincsenek ivartalanitva es most fialt 5 kolykot. Szepen kitettuk ujsagba es elosztogattuk. Aki meg nem tud rendesen valaszolni mint a masodik tette ha jol emlekszem az jarja ki megint a 7 evet otthon es kerdezze meg anyucit hogy hogyan illik viselkedni neten! Tisztelet a kivetelnek! Elso voltam.
2010. jún. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Várhatsz. Ez egy normális ár. Ha felkeresed az állatorvosi kamara honlapját ott találsz iránymutatást az árakról. Ha azt megnézed akkor majd csodálkozol egy nagyot, hogy a szerint mennyi a minőségi bánásmód ára. Egyesek négyszer annyit is elkérnek. A mi dokink 4ezerért csinálta. Húgoméké is háromért. Anyámék bedőltek az "akciónak" és 7ezerért csináltatták. Semmivel sem volt jobb ellátás, mint a három-négyezres.
2010. jún. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat! akkor az olcsóbb dokit válaszom:)


és bocsássatok meg, de most nem azt szeretném hallani,h ne ivartalanítsam. én már mérlegeltem a lehetőségeket, és mellette döntöttem. ha valaki nem így gondolja, szíve joga, de az én döntésemet is tartsa titokban. :)

köszi

2010. jún. 30. 15:20
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekunk is ennyiert csinalta az amugy tenyleg macskaszereto dokink. Azthiszem, azert, mert az allatokat szereti, nem a penzt. -_-!
2010. jún. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!