Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

1 éves ivartalanított kandúr súlyának a 4.5 kg sok vagy kevés? A fajtáját nem tudom, mert találtuk és úgy fogadtuk be. Csak egy szép hófehér cica.

2009. aug. 21. 12:31  Privát üzenet  

A válaszok
Teljesen normális súlyban van. Az én ivartalan kandútom 7 kiló, de ő kifejezetten nagytermetű macska, és egy picit duci is. Tehát az ő súlya sok.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2009. aug. 21. 12:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Aha értem. Köszönöm szépen :)

# 2/6Időpont 2009. aug. 21. 12:48 Privát üzenet
Igen, normális testsúly. :) Nekem is ivartalanított kandúrom van, ő is 4,5 kiló, állatorvos szerint normális. :) [Bár ő egy átlagos házimacskánál kicsit nagyobb termetű, nem tudom, hogy a tiéd mekkora.]

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2009. aug. 22. 13:42 Privát üzenet
Nekem 8 kilós ivartalanított kandúrom volt, borzasztó nagyra nőtt. Amíg az alakja rendben van, addig nincs gáz, vannak macskák között is kisebbek-nagyobbak, szóval ne aggódj :)

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2009. aug. 22. 16:01 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszi :) és még annyit hogy nagyon szép cica meg minden de a hasán kicsit lóg a bőr...szerintetek miért? így kövérebbnek látszik de nem az.. :S

# 5/6Időpont 2009. aug. 22. 16:10 Privát üzenet
Nem lehet, hogy gyorsan fogyott valamikor? Ha mentek állatorvoshoz, kérdezz rá. :)

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2009. aug. 22. 20:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
1 éves ivartalanított, lakásban tartott, kandúr cicám miért akarja meghágni a takarót? Kb.8 hónaposan volt ivartalanítva? Meg van bolondulva?
Hová tűnhet egy ivartalanított,2 éves kandúr cica?
Ivartalanított kandúr?
Szerintetek egy 4éves ivartalanított kandúr, aki lakás cica, nem találkozott másik cicával kijöhet egy kölyök lány cicával? (lent)
Eltűnt az 1éves ivartalanított kandúr cicám, szerintetek visszajöhet még?
Hány kilós az ivartalanított kandúr cicád? Kíváncsiságból kérdezem, mert az enyém 5,5kg, és nem tudom eldönteni, hogy ez átlag súly, vagy kicsivel átlag feletti?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!