Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen (prémium) tápot ajánlat...

Milyen (prémium) tápot ajánlatok egy fél éves, brit cicának ami megfizethető és jó?

Figyelt kérdés
Eddig royalt evett, de olyan drága 2 kiló 5000 forint kb.
2012. dec. 15. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Zoofast.hu-n kb 12.500Ft 10kg, tehát egy kg 1.250Ft. Nagy kiszerelésben olcsóbb és nem hamisítvány.
2012. dec. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Vicuska87 ***** válasza:
46%

Royalt!


www.zoofast.hu

Sajnos itt magyarországon el vannak szállva az árak, nekem 4 hónapja akartak eladni, egy boltban, 10 kg royal canin persiant tápot 32.000-ért! Jó mi??....

2012. dec. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Mecse ***** válasza:

2 kiló 5000 forint?!?! Hol?


Nem tudom hogy merre laksz, de hogyha esetleg budapesti vagy akkor kimérve lehet venni RC-t úgy, hogy 4 kiló jön ki nem egész 7000 forintra (RC Kitten 36 tápról beszélek most, én azzal etetek és feltételezem hogy fél éves cicát te is).


Egyébiránt ami olcsóbb de minőségileg nagyon jó pl. az Acana vagy az Orijen, a Brit, a Leonardo, vagy a Taste of the Wild, amiket én mondjuk összetétel alapján ajánlanék.

2012. dec. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Acana,Orijen,Leonardo.Szerintem ezek a legjobbak.Interneten,nagy kiszerelésben rendelve olcsóbb.Nálunk az állateledelboltban 0,5 kg Royal 1050 ft,szóval így elég drága.Happy Cat,Josera,ezek is jók.A zoofast a legolcsóbb webáruház.
2012. dec. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Debrecenben lakom. Lehet majd kimérve kellene megpróbálni, tényleg ez hogy nem jutott eszembe. Egyébként én acanát nem adnék neki. Az én kutyám az acanától "halálra" vakarta magát, mire rájöttünk hogy arra allergiás... Utána néztem és kiderült hogy a híres csodatápnak romlott a minősége, sok gazdi panaszkodott rá. Nem tudom hogy a macskaféle acana is ilyen de inkább nem veszek.
2012. dec. 23. 15:49
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja és köszi a válaszokat!
2012. dec. 23. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!