Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet ez a cicammal?

Mi lehet ez a cicammal?

Figyelt kérdés
mar kb1,5hete nincs szeklete de 5percenkent ehes,vizet nem iszik.a hasat vegigsimitva nagy gorcs van ott.

2012. dec. 16. 13:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha TE fognád a macskát és vinnéd el az orvoshoz? Vagy most már végképp megvárod, hogy elpusztuljon?
2012. dec. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
es ma mar hova vigyem?annyit mondott a doki h adjunk neki hashajtot.:/
2012. dec. 16. 18:18
 13/20 anonim ***** válasza:
Nemrég az én cicámnak is székrekedése volt. Én kb 4-5 nap után hívtam a dokit, így neki nem volt érezhető "görcs" a pocakjában. Először csak azt mondta, hogy adjak neki tejszínt, meg olajos halat. Ettől egyszer ürített is, de utána napokig megint nem. Ekkor egy LEVOLAC nevű hashajtót javasolt. Ő egy nagy méretű 8 kg-s cica, napi 2x10 ml-ert kellett neki adni a kajájába öntve. Egy ksi kölyöknek biztosan kevesebb kell ennél. Lassan hat, 2-3 nap alatt fejti ki hatását. Azt hiszem 600 Ft.-ba került, egyáltalán nem volt drága. Nem vényköteles, sima gyógyszertárban meg tudod venni. Csak ne legyen késő. Mert ha már nagyon összegyűlt benne a cucc, lehet hogy ez nem lesz elég.
2012. dec. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
"es ma mar hova vigyem?" Esetleg ha nem vártál volna szombat estig.....Eh, be is fejezem. Gondatlan állatkínzó vagy.
2012. dec. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
kepzeld nem vagyok allatkinzo!!!csak itt az allatorvos szar!! es mar nem1 macskamat tette el.nem szivesen biznam ra!!
2012. dec. 16. 23:02
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom merre laksz, de ideje lenne felkutatnod egy jó állatorvost. Bár nekem fura, hogy az állatorvosod öli a macskákat. Nem lehet semmiféle kifogásod, ha beteg a macskád.
2012. dec. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Nem nem kifogás hogy itt szar a doki!!!Volt macskám amit lemérgeztek a szemem láttára ette a kitett mérgezett kaját és már sajna késő volt amikor megláttuk másnap elkezdett hányni rángatózni(szerintem rá jött a szülés mert épp kiscicákat várt) és azt mondta a doki hogy bélfertőzés stb. Na mind1 holnap kijön azt mondta ma!!Majd megírom mit mondott!! Mondjuk ez a cica nagyon csipás volt meg férges és adott injekciót meg írt kenőcsöt neki Másnapra jobban lett csak fájt neki az injekció helye! Köszi azért a válaszokat
2012. dec. 17. 22:21
 18/20 anonim ***** válasza:
Még olvasni is rossz, terhes, férge, csipás, bélgyulladásos, mérgezett macskák..... Kicsit jobban is vigyázhatnál rájuk!
2012. dec. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
az állatorvos mosta azt, hogy adjál hashajtót? Nem csak te találtad ki? Ugyanis embergyógyszereket nem szabad macskának adni. (pár kivétel azért van pl augmentin, ami egy antibiotikum)
2012. dec. 18. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mindeféle képen vidd állat orvoshoz!!!!!!!!!!!!!!!
2012. dec. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!