Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi történhetett a cicámmal?

Mi történhetett a cicámmal?

Figyelt kérdés

a cicám beteg egy 4-5 napja körübelül.10 éves macsek egyébként, de nem néz ki annyinak, kis husgolyó. 3 napig csak evett aludt kakilt, de nagyon sokat aludt

most 3 nap után hogy kialudta magát nem alszik, viszont mindent amit megesz azt ki is hányja, nem tud valaki valami tippet adni, hogy mivel lehet a hányást megszüntetni?:(


2012. szept. 20. 11:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
állatorvoshoz vidd,10 éves cicára vigyázni kell,az egy igazi kincs
2012. szept. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
12%
adj neki tejet
2012. szept. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Vicuska87 ***** válasza:
Talán vidd el állatorvoshoz, de ha 4-5 napja nem tetted, akkor tulajdonképpen teljesen feleslegesnek látom kiírni ezt a választ ide!
2012. szept. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

nemtudjuk elvinni most állatorvoshoz ezért is írtam ide...

tejet meg nem akarja meginni..:/

2012. szept. 20. 12:13
 5/24 Vicuska87 ***** válasza:
44%

Így van, te is 4-5 napja beteg leszel, és pont most nem tudnak elvinni orvoshoz, de majd itt kérdezősködnek, hogy vajon mi lehet a bajod.

Felelősségtudatnak hívják az ilyet!

Inkább ne tarts macskát!

2012. szept. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

tudod 10 éve még más anyagi helyzetben voltunk.

de egyébként ha cseszegetést kértem volna akkor odaírom nagybetűkkel. de tényleg pont rád volt szükségem!;)

2012. szept. 20. 12:23
 7/24 Vicuska87 ***** válasza:
63%

Ez nem cseszegetés, ezek a száraz tények! Sajnos!


Mi ez a kérdés? "tud valaki valami tippet adni, hogy mivel lehet a hányást megszüntetni?"

Erre való az állatorvos, aki nem kísérletezik rajta mint te, hanem megtesz érte mindent, akár egy injekció, vagy egy kivizsgálás, vagy vérvétel vagy bármi!

2012. szept. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

ez olyan mint mikor te hánysz. hánysz de egyébként semmi bajod ezért nem mész el orvoshoz, mert tudod, hogyha jól kihányod, kipihened magad jobban leszel. a macskámmal is volt már ilyen hányt két napig ,abba hagyta jól lett. most gondoltam segítek rajta. hátha van valami használható tipp, vmi gyógynövény, tej akármi. tejet egyébként most fecskendeztem neki aminek hála még utána is ivott magától egy keveset.

és most hívtam fel az állatorvost( érdekes módon normálisan tudott válaszolni a kérdéseimre.) a tejet jónak tartotta, azt mondta ha nem lesz jobban akkor vigyem be.

és kérlek a " ne tarts macskát" kifejezést hanyagoljátok, amíg nem látjátok, hogy milyen körülmények között él ez a macska. nem tudom melyikőtök tenne meg annyit a kisállatáért, amennyit én tettem 5 nap alatt.

2012. szept. 20. 12:42
 9/24 anonim ***** válasza:
0%
próbáld a tejet,jobbulást a cicódnak!
2012. szept. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

köszönöm:)

édesanyámnak sikerült megoldania a dolgot, ma délután jön is az orvos.

2012. szept. 20. 12:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!