Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy szoktathatnám le róla?

Hogy szoktathatnám le róla?

Figyelt kérdés
Van egy gyönyörű hófehér félperzsa cicám,most lett 5 hónapos,viszont nagyon ragaszkodik hozzám,minden egyes lépésemet követi mégha csak 1 métert is teszek meg,ha olvasok akkor felugrik az ölembe és kiváncsian nézi mit csinálok,ha magára hagyom keservesen sírni kezd (pl: mosdóba megyek ahová nem vihetem,akkor ül az ajtó előtt és sír)Én örülök hogy ennyire szeret de nemsokára elkezdődik az iskola ahová szintén nem vihetem és féltem őt.Mit tehetnék?
2009. aug. 22. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szegényke még kicsi ezért persze, hogy ragaszkodik hozzád. Szerintem probáld folyamatosan magára hagyni, rövidebb ideig, lemenni a boldba vagy valami ilyesmi és mikor haza mész ölelgezd meg és legyél hozzá kedves, ebből ráfog jönni, hogy nem akarod őt magára hagyni és mindig haza mész.
2009. aug. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jaj de édes lehet. :)

Az előző válaszoló jó ötletet mondott. De előbb utóbb úgyis kénytelen lesz megszokni szegény. Szerintem ha elkezdődik a suli, pár nap alatt belejön. :)

2009. aug. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A családból csak hozzám ragaszkodik enyire. Játszótársai is és anyja is van de velük csak akkor hajlandó játszani ha ott ülök vhol a közelben.
2009. aug. 22. 19:14
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi kommenteket,kipróbálom majd :)
2009. aug. 22. 19:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Mikor hozzám került a cicám,annyi idős volt mint most a tied!Ő is nagyon ragaszkodott,mind a mai napig!De mikor legelőszőr egyedül hagytam,mert dolgoznom kellett menni,nagyon rossz volt,a bezárt ajtó mögött sírt,azt hittem a szívem szakad meg!Aznap ebédidőben hazanéztem,hogy rendben van-e vele minden,és igen...feltalálta magát.Este mikor meg hazaértem,boldogan fogadott az ajtóban,dörgölőzött,nyalogatta a kezem.Sajnos a sírás még egy rövid ideig ment,ha elmentem otthonról,majd szép lassan megszokta.Én próbáltam "jóvá tenni",azt az időt míg nem voltam vele,úgy hogy ha otthon voltam,akkor sokat foglalkoztam,játszottam vele.A mai napig egy nagyon ragaszkodó,szeretni való cica,a csínytevéseivel együtt!:))
2009. aug. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!