Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kitaláltam vmit, érdekelne...

Kitaláltam vmit, érdekelne tapasztaltabb macskatartók mit gondolnak róla?

Figyelt kérdés

szóval a cicám elég vad, nagyon sokat harap ez az elsőszámú probléma amugy meg totál nem bírja a simogatást, meg ha 2 percnél többet vesszünk ölbe (alapvetően elfogadom a vadságát meg az emberundorát, de kicsit szeretném megnevelni). szóval azt találtam ki h amikor látom rajta h irdatlaan hisztis és harap minden egyes mozdulata kicsit erősebben megfogom a grabancát, és úgy hangosabban mondom neki h NEM SZABAD.

(hozzáteszem mielőtt bárki mondaná soha semmilyen körülmények között nem ütöttük meg, soha semmilyen erőszakot nem alkalmazunk ellene, de nagyon korán elhagyta anyukája (kb 2 hetet ha vele töltött max 1 hónap, és a testvérei iszonyat hamar elvették mellőle) mi 2 hónapos korában fogadtuk be.)

kan, féléves ivartalanított.

na z ötletről mit gondoltok?

ha hülyeség elfogadom, nem fogok megsértődni, de kérlek a gonosz kommenteket kerüljétek

köszönöm


2012. dec. 18. 18:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a tapasztalatokat, és tanácsokat, de képzeljétek el még ugyan csak 2 najpja csináljuk de kezdi érezni hogy ki a főnök...

tehát pl engem aki kitalálta meg kezdte ez egészet, engem tűr meg legjobban, és látom rajta h akarna harapnni de akkor mégse, jó még nem tűnt el teljesen, de egyelőre úgy tűnik hogy ez beválik...

és nagyon bizakodó vagyok, vele kapcsolatban

úgyhogy köszönöm mégegyszer a válaszokat, és bárkinek bármi tapasztalata van még sziívesen veszem!

2012. dec. 20. 12:47
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
:) A cica is nevelhető, a közvélekedéssel szemben, csak nehezebben fogadja el pl. a tiltást. Mi elértük, hogy a "maradsz" parancsra szépen leül az előszobában és nem nyargal ki az ajtón.
2012. dec. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ne fogd meg erősebben, semmiféle képen sem!

Az én cicám is vad, de nem ennyire. Ha harap,és karomól ezért nem lehet simogatni, észrevettem hogy csak játszani akar! Így kb fél centis széles, és kb fél méter hosszút vágtam ki egy anyagból, de egy cipőfűző is megteszi. Lebegtetem az orra előtt, a tappancsasi előtt elhúzom. Eleinte nézi, de aztán le akarja vadászni, így egy félórát is eltudunk játszani. Szerintem próbált ki te is, és oszd meg velünk a tapasztalataidat!

2012. dec. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!