Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Olcsóbb-e egy kancsal szibéria...

Olcsóbb-e egy kancsal szibériai macska, mint egy "normális"?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy szibériai cicát, ki is választottam egyet, de egy kicsit kancsal. Ezt állítólag később ki fogja nőni. Szerintetek veszít-e így az értékéből?

2012. dec. 18. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát hogy macskáknál ez van e azt nem tudom dde hogy kutyáknál igen,az már bebizonyosodott....A mi kutyánkat egy nagyobb tenyésztõtöl hoztuk,és nem akart érte pénzt elfogadni,mert szerinte a kutya nem.normális....pedig csak egy kicsit kancsal....de ahogy elmondta,a testvérkéit 30 ezerér adta el..a kis kocsog XD
2012. dec. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Mecse ***** válasza:

Előfordul hogy kancsal cicus születik, ilyenkor kedvenc kategóriájúként adják el, szerintem ugyanannyiba kerül mint a hagyományos szemű tesói akik mondjuk szintén kedvenc kategóriásak. Tehát annyival olcsóbb amennyivel alapból olcsóbbak a kedvenc cicák a tenyész- vagy show-minőségűeknél.


Nem feltétlenül növi ki a kancsalságot, lehetetlen ezt előre megmondani.


Személy szerint nem hiszem hogy bármivel kevesebb lenne az ilyen cica, nem olyan széles a perifériás látása, ennyi.


Belinkelhetnéd, nekem egyik kedvenc fajtám a szibériai cica.

2012. dec. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) látszott a cicán, hogy nincs különösebb baja a látásával, szinte azonnal beleszerettünk ;D csak azért kérdeztem, hogy hátha olcsóbban juthatnék hozzá. Képet pedig egy kicsit később tudok majd felrakni ;) egyébként egy fekete ördögről van szó, nagyon barátságos kisfiú, azonnal jött játszani :D
2012. dec. 18. 19:44
 4/9 A kérdező kommentje:
[link] itt a cicus, bár ezen a képen annyira nem látszik, hogy kancsal, mindig mozgott, úgyhogy nem lehetett róla rendes képet csinálni :D
2012. dec. 18. 20:00
 5/9 Mecse ***** válasza:
Látszik hogy picit közelebb ülnek a szemei egymáshoz de szerintem irtó édes babacica, megenném reggelire a kis kormos pofiját, köszi hogy belinkelted :)
2012. dec. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
LOL
2012. dec. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
NAgyon édess:))) szerintem ugyanolyan szép mint a nem a kancsal macskák:D sőt így még cukibb is
2012. dec. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ugye? Szerintünk is :D
2012. dec. 20. 06:29
 9/9 anonim ***** válasza:

"Mecse válasza:


Látszik hogy picit közelebb ülnek a szemei egymáshoz de szerintem irtó édes babacica, megenném reggelire a kis kormos pofiját, köszi hogy belinkelted :)

"


Csatlakozom :D

2012. dec. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!