Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy tudnám átszoktatni a...

Hogy tudnám átszoktatni a macskáim más tápra?

Figyelt kérdés
Nagyon válogatósak és olcsóbb tápot szeretnék nekik venni, de alig van amit megesznek.Most hagyjam előttük addig amíg meg nem eszik???
2009. aug. 24. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
ha száraztáp akkor kcisit 'vizezd' fel cukrozott vizzel netán tejjel. akkor elcsámcsogják a puha eledelt. aztán lehet úgyis h fokozatosan csökkented a vizezést és a végén már csak azt eszik. beválhat azis h nem adsz nekik csak egyszer a vizezettből aztán hagyod őket nem fognak éhen halni. aztán eléjük rakod a simát és rácsapnak. nekem ezek beváltak
2009. aug. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem az elején a régi tàpot keverd ossze az ujjal egy darabig ezt add neki és fokozatosabban kevesebbet rakj neki abbol a tàpbol amirol le akarod szoktatni aztàn màr ne is adj neki a régibol
2009. aug. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már tejjel kipróbáltam, de nem eszik csak beleszagolnak és otthagyják.Nem értem mert itt a környéken van olyan macska aki életéban nem látott száraztápot meg semmilyen macskakaját és mégis megél!
2009. aug. 26. 09:57
 4/6 A kérdező kommentje:
Aki tud még valamilyen módszert légyszi írjon!!!
2009. aug. 26. 10:06
 5/6 anonim válasza:
Van egy módszer nekem bevált!! Van az eredeti macska kaja és a másikból mindig beleraksz egy kicsit többet.
2009. aug. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát már ezt is próbáltam de az egyik kieszi a régebbit a másik meg beleszagol, megérzi a másik kaját és otthagyja.:(

Már nem fogok nekik enni adni 1-2 napig és akkor majd csak megeszik.

Mert mi értelme van hogy áll előttük a kaja napokig????

2009. aug. 26. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!