Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért harap a cicám ha csak...

Kilien kérdése:

Miért harap a cicám ha csak simogatom?

Figyelt kérdés
nagyon aranyos cicám van de egyszer ördög is lehet,hogy rá ugrik a fejemre,mit tegyek ez esetben?

2012. dec. 23. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
A macska ilyen. Ragadozik.
2012. dec. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen nemű a cica? Láttam a tv-ben, hogy volt egy lány cica, aki pont ilyen volt, csak egy kicsit rosszabb. Ő is támadott, ha simogatták, sőt, még volt, hogy lesből is! Azt az ügyet úgy oldották meg, hogy a macska folyamatosan spriccelt mindenhová, azaz pisilt. Ezt lemosták fertőtlenítővel, aztán pedig ivartalanítatták. Azután barátságos cica lett belőle, de nem volt még elég. Lekell vezetni a cica felesleges enegrgiáját! Minden nap kell rá fordítani egy kis időt, játszani kell vele, és elvinni sétálni. Az is egy megoldás, ha pórázon sétáltatjátok, és hadjátok, hogy mászkáljon. Bemenjen a bokorba, játszon levéllel, faággal. Csak vigyázzatok, meg ne egyen valamit! Remélem segítettem!
2012. dec. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
segítettél,köszönöm szépen!de még mindig harap azé le tudom állítani azzal amit te mondtál!
2012. dec. 23. 21:54
 4/5 Vicuska87 ***** válasza:
18%
Játszik a kezeddel!
2012. dec. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Való igaz, játszik a kezeddel vadászösztönei miatt minden mozgót megnéz, megtámad. Persze ez egy idő után idegesítő is lehet. Belinkelek egy cikket amit olvastam abban pont ezekről ír:

[link]

Remélem segítettem.

2012. dec. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!