Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mért harap a macskám?

Mért harap a macskám?

Figyelt kérdés
Nem tudom, mért de gondol egyet és elkezd ok nélkül harapni..Egyre többször és fájdalmasabban..
2012. aug. 2. 15:45
 1/10 hunbula válasza:
Enyém is szokott ilyet, egyszer locsolás közben véresre harapta a lábamat. Nem tudom miért, sosem bántottuk, nem idegesítettük, de már kismacskának is ilyen volt. Szerintem szimplán ilyen az egyénisége, ha állatoknál lehet így fogalmazni.
2012. aug. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A miénk akkor harapdál hogyha simogatva van. Lehet hogy ilyenkor akarja megmutatni hogy ő a kemény kandúr? Az utca összes macskája egyébként elveri csórikámat, mert kis növésű .
2012. aug. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
jaa..értem.ő nőstény é a neve Süti.xd
2012. aug. 2. 15:57
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Harapások terén sokat tudnék mesélni a sziámi cicámról.. Rajtam fekszik, dorombol, aztán gondol egyet, és belém harap. Van mikor finoman, és van mikor erősen. Valószínűleg ők ilyenek, ilyen a természetük. Szerintem nem tudsz mit csinálni vele.
2012. aug. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Az Én macskám is ilyen volt kicsi korában. Azt csináltam vele hogy mikor harapott egy picit az orrára koppintottam! Nem szakítottam le a fejét,csak tudattam vele hogy nem szabad neki ezt csinálni---és meganulta!!!Azóta csak dorombol,és dörgölőzik és nyugodt mint az iszap! :)
2012. aug. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
éhes
2012. aug. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ez most komoly éhes? ne szívass már..-.- de az előző válaszok hasznosak voltak köszönöm..:)
2012. aug. 2. 17:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Enyém is ilyen.10 hónapos kandúr.Odajön,rám fekszik és dorombol.Simogatom pár percig,aztán ok nélkül elég durván elkezd harapni.Szólj rá,hogy "nem",vagy próbáld meg vízzel lefröcskölni.Nálunk ezek váltak be.
2012. aug. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A mi egyik kandúrunk is ilyen. Simogatom, aztán egyszer csak a két mancsával átfogja a kezemet és beleharap. Erősen és többször, közben párszor fogást változtat.


Eleinte finoman az orrára koppintottam, de nem használt, durvábban meg nincs szívem nevelni. Ő egy ilyen cica, tudomásul vettem. :)

2012. aug. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos válaszokat..:)
2012. aug. 6. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!