Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez miért van? Mit tegyünk ellene?

Ez miért van? Mit tegyünk ellene?

Figyelt kérdés
A több mint három hónapos macskám állandóan cumizza a kezünket vagy a ruhánkat ami rajtunk van. Próbáltuk leszoktatni, de nem megy. Teljesen egészséges. Semmi baja nincs. De még nem találkoztunk ilyen macskával,aki ezt csinálja. És ha lehet szeretnénk erről leszoktatni. Van valami ötletetek miért lehet ez és mit tudnánk tenni ellene?
2012. dec. 28. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok macska csinálja ezt. Az enyémek is sokáig csinálták, egy szőrmés szőnyeget szopogattak, de már abbahagyták. Szerintem nem kell csinálnod semmit vele. Bírd ki egy darabig még. :)
2012. dec. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az én macskámmal is volt ilyen elég sokáig, de egy idő után abbahagyta. :)
2012. dec. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyakran csinálják ezt. Az enyém a nyakamat nyalogatta és cuppogott rajta. Egy darabig hagytam, de már nagy volt, akkor megelégeltem, amikor elkezdte letettem az ágyra és elkezdett ott dagasztani. Már magától megy dagasztani. Adhatsz neki egy rongyot, amit nem sajnálsz, azt nyálazza össze, amikor kezdi add neki oda.
2012. dec. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nekik kellemes emlék a gyerekkorukból. Felnőtt macskák is csinálják. Ha zavar, adj neki egy puha rongyot, ha szopizhatnékja van.
2012. dec. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!