Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sorba halnak a kiscicáink,...

Sorba halnak a kiscicáink, mit tegyünk ellene?

Figyelt kérdés
Már csak 1 maradt, hogy tápláljuk, vagy mi bajuk lehetett? Az anyjukban volt 1 kullancs valamint emlödaganata volt amit eltávolitottak. Szoptat és most már rendben van, de ma is meghalt egy kicsi, mit tegyünk? 3 hete ellett az anyacica.
2010. ápr. 28. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
6%

Gratulálok,felelős állattartók vagytok..

Már régen ivartalanítani kellett volna a felnőtt macskát,egyrészt mert voltmár emlődaganata,másrészt meg azért,hogy ne legyen felesleges szaporulat.

LÁTATLANBAN SENKI NEM TUD SEGÍTENI!

2010. ápr. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Állatorvos.
2010. ápr. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kedves előttem szóló! A felelős cicatartás nem ott kezdődik, hogy ivartalanítás, illetve jelen esetben nem gondolom, hogy a ivartalanítás hiánya lenne a probléma. A cicákat a kérdező eteti, az anyjukat orvos is kezelte.

Kedves Kérdező! Minden bizonnyal oka van, hogy a kicsik meghalnak. Én a helyedben azt az egy cicust megmutatnám az álatorvosnak!

2010. ápr. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ivartalanitva lesz, amint abbahagyta a szoptatást.
2010. ápr. 28. 17:13
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Én ezt komolyan nem értem. Miért nem vitted már el állatorvoshoz? Csak itt ülsz a monitor előtt, és vársz a csodára? Vagy arra vársz, hogy még az a cica is meghaljon? Nem bántani akarlak ezzel, de ez eléggé kiborított.
2010. ápr. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%

jaj basszus már megint ez az ivartalanítós dolog... pfff ki lesz ivartalanítva, ezt a kérdező is megmondta.... emlődaganata volt a macseknak, és elvitték az állatorvoshoz, és kifizették az orvosi költséget... gondolom nem volt olcsó, ezek után azt mondjátok rá, hogy felelőtlen állattartó, mert fel mert tenni egy kérdést ide...

********

amugy minnél előbb dokihoz vigyed, de addig is 2-3 óránként etetsd meg, és ne rakd az anya cicához, mert lehet hogy tőle van valamilye

2010. ápr. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha valaki feltesz egy kérdést kiscicákról, gyakran kap ilyen választ: "Ivartalanítsd!" Ja meg a másik: "Te szaporító" Na most ezzel sokan nem tudnak mit kezdeni és már a hangnem miatt nem is fognak. Ha kampányoltok mellette legalább csináljátok jól, kicsit kedvesebben, mert ez így pont ellenkező hatást fog elérni. Erről ennyit, elnézést az off-ért.


Az állatorvos, aki a cica műtétjét végezte, biztosan szívesen segít akár telefonon is, tisztában van a cica kórtörténetével, és szerintem akkor sem kérne pénzt, ha vizsgálatra kerülne sor a kiscicát illetően.

A cicát amúgy kifejezetten cica tápszerrel érdemes etetni, ilyen kis korban nekem a pipetta vált be a legjobban mint eszköz.

2010. ápr. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt nem értem,miért nem csinálták meg az emlődaganat eltávolításakor az ivartalanítást is,csodálom,hogy az orvos nem javasolta.
2010. ápr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Amíg szoptat nem javallott. Most volt az emlődaganata, mér benne vannak a varratok.
2010. ápr. 28. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!