Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit lehet tenni? (többi lent)

Mit lehet tenni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Hét hónapos ivartalanított kandúr macskánk az egész napot végigdögli (bocs a kifejezésért), éjjel viszont randalírozik, zörög, ugrál az ágyon, mindent kitalál, hogy felhívja magára a figyelmet. Képtelenség tőle pihenni. A párom 14 órákat dolgozik, és egyre pipább ezért, de én is korán kelek, dolgozok, iskolába járok, kellene az alvás. Mit csináljak?

2012. dec. 28. 13:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Napközben kellene jól megfuttatni,hogy kifáradjon.
2012. dec. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A macskák ilyenek, szeretnek éjjel játszani, főleg ha még fiatal. Nekem több macskám is van, amíg nagyon kicsik voltak a kisebbek, addig őket kizártam a hálószobából, és kint a lakás többi részén azt csinálhattak, amit akartak. Megtanulták, hogy este ki kell menni, nem volt belőle probléma. Reggel meg szaladtak be, mikor nyílt az ajtó. A nagyon bent alhattak. Igaz a tied egyedüli, rakhatsz neki ki játékokat, vagy beszerzel még egy macskát, ketten jobban elvannak, jobban le tudják egymást fárasztani. De nappal is felébresztheted, szokjon át a nappali játékra.
2012. dec. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kb. 2-3 héttel ezelőttig ő is ki volt zárva, nem volt gond, de már ezt sem tűri, üvölt, nekiugrik az ajtónak, kapar... és nem hagyja abba. Akkor sincs nyugi. Nem tudom miért kezdte ezt el.
2012. dec. 28. 13:33
 4/10 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy még kipróbálom a nappali lefárasztást...
2012. dec. 28. 13:36
 5/10 anonim ***** válasza:
Szoktassátok át a nappali életre, éjjel pedig, ha zörög spricceld le vizes flakonnal. Készítsd be az ágy mellé.
2012. dec. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a kifarasztasra tudom javasolni h menj el vele setalni . kapni lehet allatlereskedesekben macskahámokat meg porázt ha van időd és a macska is hozzászokott az ùj jelyzethez remek időtöltés lehet. :)
2012. dec. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok, mit szólna a fröcsköléshez...lehet, játéknak venné, mert vízimádó. Képes a megnyitott csap alá tartani a fejét :))
2012. dec. 28. 13:46
 8/10 A kérdező kommentje:
A kinti sétát nem bírná, nagyon fél odakint, még a hordozóban is halálra rémül. Csak itthon nagy legény.
2012. dec. 28. 13:48
 9/10 Vicuska87 ***** válasza:
47%

Otthon jól kikell fárasztani délután!

Lézerponttal, játékokkal, pingpong labdával, ami után tud futni!

Illetve, lehetne neki egy társ, 2-en jobban elvannak!

2012. dec. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Van ilyen lézerlámpánk, szerintem azzal majd jól megfuttatom este vacsora előtt :)
2012. dec. 28. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!