Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a tapasztalatotok a macskam...

Mi a tapasztalatotok a macskamentával? Mibe tettétek, hogy lehet a lehető leghatékonyabbá tenni?

Figyelt kérdés

2012. dec. 14. 18:48
 1/4 Mecse ***** válasza:

Szárított organikus macskamentát próbáltam a cicáimon 2-szer is, mert úgy tudom a folyékony nem annyira koncentrált. Nekem az a tapasztalatom hogy egyik cicusom sem reagál rá, de egyáltalán :).


Nem kell semmibe sem tenni egyébként, bár attól függ mire akarod használni? Ha csak meg szeretnéd nézni hogy hat-e a cicusodra akkor is elég ha csak megszagoltatod vele vagy kiszórod a padlóra. Ha hat rá akkor hidd el, látni fogod nagyon hamar :).


Ha valamit meg akarsz vele kedveltetni akkor azt beszórhatod vele, illetve vannak macskamentával töltött játékok, amiket imádnak azok a cicák akik reagálnak rá.

2012. dec. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én varrtam egy kislabda méretű tasakot egy régi zokniból és megtöltöttem vele, majd felakasztottam. Szeret vele játszani, de cserélni kell benne a cuccot, mert egy idő után elvész a hatàsa.
2012. dec. 15. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mikor megkínáltam macskamentával a cicámat, jó messzire elszaladt. Mintha nem is bírna a szagát se. Azóta se próbálkoztam vele.

Viszont a macskagyökérért meg van őrülve, mágnesként vonzza, belehempereg, dorombol, aztán meg is szokta enni.

2012. dec. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ilyen jutalomfalatot szoktam neki venni, azt imádja. Meg vettem neki három macskamentával töltött kis játékot, azokért is meg volt őrülve. Aztán nyáron kiszórta mindet a résnyire nyitott ablakon :D (bukó-szerű, csak annál kisebb a rés és alul van, ott szokott hűsölni, mert tökjól jön be neki a levegő).
2012. dec. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!