Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lett 1 hónapos lány kiscicám...

Misi018 kérdése:

Lett 1 hónapos lány kiscicám és mit tudok az alábbiakban tenni érte?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megkérdezni hogy egy kicsit vad, mit tudok tenni hogy szelíd macsek legyen belőle ? :D
2012. dec. 31. 09:04
1 2
 11/16 Vicuska87 ***** válasza:
47%
Ő nem 4 hetes, ő olyan 3-4 hónap közt van!
2012. dec. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Már nem kell 2 nap hogy doromboljon mert nekünk egy fél nap alatt sikerült elérnünk hogy doromboljon. :D
2012. dec. 31. 15:27
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kár neked a macska. Azt sem tudod mennyi idős holott az állatorvoshoz kellett volna vezetnie az első utadnak. Nagyon vigyázhattál az első macskádra is ha elütötte az autó.Ezért van ennyi szerencsétlen állat,a felelőtlen ,buta gazdák miatt...
2012. dec. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
jaja igazad van :D Sweety
2012. dec. 31. 16:55
 15/16 A kérdező kommentje:
egyébként is akit elütöttek azt a 2.macsekom volt :( az 1.azt megmégezték szegénykét :( de a mostanival már nem lesz semmi mert szobatiszta lesz az előzőket kiszoktam engedni hagy csavarogjanak, mert az első 2fiú volt a mostani az lány :D
2012. dec. 31. 16:57
 16/16 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Oltást nehogy vásárolj, ekkora szamárságot is régen hallottam. Azt le kell pecsételtetni állatorvossal stb.

A macskát nem ártana megnézetni orvossal, kihajtani belőle a férgeket. Minden kismacska férges. Lassan az ivartalanítás miatt is meg kell keresned egy állatorvost, ha bent tartod, muszáj ivartalanítani, egyébként is, ha kint van, minden esetben fontos.

2012. dec. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!