Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen betegségre utalhat,...

Milyen betegségre utalhat, hogy nem eszik?

Figyelt kérdés
A cicám pár napja elkezdett kevesebbet enni, akkor nem gondoltam, hogy baj lehet, de ma már egyáltalán nem akart enni se táp, se konzerv, se hús semmi. Pedig éhes, de valamiért nem tud. Holnap délután tudom leghamarabb orvoshoz vinni. De addig érdekelnének tapasztalatok, vagy hogy addig mit adhatnék neki. Amúgy játszik, rosszalkodik, nem levert.
2013. jan. 1. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok minden lehet, előfordulhat, hogy begyulladt a foga. A lényeg, hogy vizet igyon, hogy ne száradjon ki. Ilyen pépes dolgokat megpróbálhatnál, hogy májkrém vagy valami. Amit nem kell rágni, csak nyelni.
2013. jan. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mecse ***** válasza:
100%

Mennyi idős? Nekem is elsőre fog-gond ugrott be -ha 4-9 hó között van akkor fogváltás lehet, ha idősebb akkor lehet rossz fog, ínygyulladás is pl.- hogyha nem levert és éhes is akkor valami megakadályozza hogy kényelmesen tudjon enni.


Amit mondtak előttem azzal egyetértek, kínáld meg valami könnyebben lenyelhető állagúval illetve olyan dologgal amit nyalni tud rágás nélkül. Ha arra rácuppan akkor vlsz. a rágás nem megy neki.


Egyébként pedig cicáknál sem egyforma minden nap az étvágy, pl. enyémnél is van olyan nap egyszer-egyszer hogy fele meg negyede az elfogyasztott eledel az átlagosnak, szóval lehet hogy ez csak 1-2 napig tart és mondjuk ma délután már csócsikálni fog megint :).


Amennyiben nem, akkor pedig az orvos úgyis elmondja mi a gond, remek hogy elviszed.

2013. jan. 2. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én macskám akkor csinálta, mikor férges volt. Kicsi volt és úgy látszik nem sikerült minden férget kihajtani. Megszagolta az ételt, de nem evett. Féreghajtó tabletta után máris rendbejött a gyomra, kapott egy nagyobb kúrát.
2013. jan. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, tanácsokat. Próbáltam már mindent adni neki, májkrémet is, aztán végül a tejföl volt amit legalább lenyalogatott az ujjamról.

Úgyhogy elvittem orvoshoz, állítólag be van gyulladva az állkapocs izülele. Kapott injekciót,és turmixolt kaját kap, fecskendőből egyelőre.

2013. jan. 2. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!