Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek az normális ha a...

Happy369 kérdése:

Szerintetek az normális ha a cicám csak enne és enne mert szerintem nem!?

Figyelt kérdés
A cicám mindent meg eszik.Csak félek hogy ez baj.Neki mindegy hogy mi csak megegye!!!

#Biztos hogy igen #Biztos hogy nem #Biztos hogy talán :D
2013. jan. 5. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha te adod neki a kaját, akkor nem. 1 nap elég 1szer ennie főleg reggel a súlyához képest megfelelő adagnyit, esetleg este egy nagyon keveset.

Az, hogy mindent megeszik (tehát nem válogat), az önmagában nem gond, sőt örülj neki. :)

2013. jan. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sokat eszik, folyton éhes és mégis sovány? Akkor férges is lehet.

Mit eszik? Lehet, hogy nem jó a táp, kevés a beltartalma, azért éhes. Whiskas és hasonlóktól nem csoda, ha nem lakik jól.

De vannak falánk macskák, nekem is van olyan, amelyiknek mindegy mi az, meg akarja enni.

2013. jan. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Semmi baja ! Voltunk állatorvosnál vele! Azt mondta hogy ez természetes :)
2013. jan. 5. 17:19
 4/4 zakos ***** válasza:
Télen az én macskáim is éjjel-nappal ennének. Adok nekik reggel egy jó adagot, de utána öt perccel már az ablakban sorakoznak, mert meg vannak veszve a kajáért. De ez mindig így van. Nyáron meg anorexiásra fogynak le. :)
2013. jan. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!