Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy a pasik...

Miért van az, hogy a pasik korlátlan életkorú nőket keresnek, de ha pasi-pasit keres akkor csak az egész fiatalokat? Pedig az érettebbek jobban is szexelnek!

Figyelt kérdés
Sokszor olvasom hirdetésekben, hogy "nőt keresek, életkor és alkat nem számít"! A lányok közül is sokan keresik az "érett", sokszor idősebb pasikat - ha pedig férfi keres férfit, akkor a minél fiatalabbakat várja...!

2012. okt. 14. 23:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
37%
Beteg vagy...
2012. okt. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
5%
Erről talán meleg embereket kellene kérdezned. Itt azért nem sok van belőlük.
2012. okt. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem csak véletlen, hogy pont olyanokat láttál, amiket így lehet csoportosítani, mert ez nincs így.
2012. okt. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
31%
én az ötvenes, hatvanas idős férfiakhoz vonzódom.
2012. okt. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
60%
Mert szűkebb a segglyukuk
2012. okt. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
54%
Sok a pedo a fiatalokbnak még nem anyira alakult ki a nemi jelemzőik. és sokal aribak 
2012. okt. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
63%

Nem tudom miért van igen erre felfigyeltem én is...

Valszinű sajnos azért mert a meleg világ 1 gusztustalan hely ahol leginkább csak a külsőségek számítanak és nem az ami benned van belül...És akkor most lehet pakolni ,h ez nem így van meg ott is van normális érzelmeken alapuló dolgok stb..nagy kamu mindenki csak a testi dolgokra megy kivétel nélkül...sajnálom ,h melegnek születtem..Így annak az esélye ,h megtaláljam "életem párját" 1 a 100- hoz szívás hát ez van....

2012. okt. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
96%

És hány olyan heteró férfi van, akinek szintén a minél fiatalabb nők tetszenek. A 60 éves nagypapák se a velük egykorú nőket nézegetik, hanem a mini szoknyában bóklászó fiatal lányokat.

Kedves utolsó! Sajnálom, hogy így érzed. Tény, hogy melegnek lenni nem egyszerű dolog, de hány olyan meleg pár van, akik monogám kapcsolatban élnek. Szerinted a heteró férfiaknak nem ugyanannyira fontos a szex, csak az ő vágyaiknak teret enged a társadalom és nem vetik meg őket. Én megtaláltam a páromat több, mint két éve. És sok meleg barátom van, akik szintén régóta élnek kapcsolatban. Mindenkivel előfordul, hogy becsapják, kihasználják, de nem kell ennyire komolyan venni. Egyébként a külsőség a heteróknál is számít, különösen a mai világban. Ez régen is így volt. Nekem ne mondja senki, hogy csak a belső szépség alapján képes lenne kapcsolatban élni valakivel. Egy kapcsolatban a fizikai vonzalom is szükséges. Nem tudom, hogy eddig hol ismerkedtél, de szórakozóhelyeken sok a kaland, legyen akár meleg akár heteró hely. Net-es ismerkedésnél is kilehet szűrni azokat, akiknek nem, csak a szex kell.


A kérdésre válaszolva… ez is egy nagy általánosítás. Nekem speciel a fiatalabbak és az idősebbek is tudnak tetszeni. Mint már írtam a heterók is a fiatalabbak preferálják, csak kérdés, hogy megtudják-e kapni őket. Ilyen sztereotíp kérdéseket én is feltehetnék, hogy a férjek mért verik a feleségeket? Ez körülbelül ugyannyira általánosít, mint a fenti kérdés.


Üdv. 23 meleg F.

2012. okt. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

07:27 Gondolod, hogy a heterók között nincs elég ilyen nekikeseredett, szerencsétlen lúzer, aki meg van győződve, hogy a világ tehet arról, hogy ő nem találta meg élete párját? Ide is írogat néhány. Hidd el, a probléma nem a világgal van.


Kérdező: Pár dolog. Először is, az a heteró férfi, akinek nem számít az alkat és életkor, az jellemzően nem nemeslelkű, hanem kiéhezett.


Másodszor, a fiúk között is sokan keresik az érett, idősebb pasikat. Viszont mivel a fiatal melegek közül sokan maguk előtt is tagadják a vonzalmukat, vagy csak félnek a lebukástól és nem mernek ismerkedni, ezért a meleg társadalomban még durvábban torz a korfa, mint a magyar társadalomban általában, azaz sokkal több az idősebb meleg férfi, mint a fiatal. Ezért az ilyen fiúk könnyen találnak párt, és akkor már nem fogod látni őket a társkeresőkön... míg a hoppon maradt idősebbeket igen.

Harmadrészt, a férfit kereső férfiak nagy része (szerintem többsége) biszex. A biszex férfiak egy része pedig kimondottan szereti a lányos dolgokat a fiúkban, azaz fiatal, hamvas testet akarnak. Másrészt ők általában nem is akarnak hosszútávú kapcsolatot fiúval, ezért ők is állandóan fent lógnak a társkeresőkön, "friss húsra" várva.


Úgyhogy ez van, nem egyszerű melegnek lenni Magyarországon, de sztem kár a világfájdalomért, azzal kell kezdeni valamit, amink van :) Vagy el lehet költözni toleránsabb országokba, ahol a fiatalok közül is többen fel merik vállalni a melegségüket, és szerencsét próbálni ott.

2012. okt. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszi a normális kommenteket - külön köszönöm a priviket. Igen, csak az évek szálltak el, - de aki ismer tudja, hogy túl az 50-en nem kell feltétlenül besavanyodni, elhízni, begubózni, lerobbanni... Nem szégyellek akár techno-discóba menni, és ott is jól érezni magam, vagy az operettbe, operába - vagy sportolni, éjszakákat is átdolgozni... Céljaim vannak és fiatal, tartós kapcsolataim voltak - nem régen szakadt meg a legutóbbi egy 31 éves gyönyörű sráccal - 2 év után. (Beszerelmesedett egy nőbe, akitől gyereke született:)Őszintén örülök a boldogságának!)Szertetre vágyom és adni szeretném egy laza, stabil kapcsolatban olyan emberrel, aki értékeli a jót, a minőséget, akivel lehet beszélgetni, megbízható, tartalmas, és nem csak a szexet, de a sze-ret-ke-zést is szereti - érted a különbséget! Azt hiszem, van, mit átadjak, hiszen én is hasonló, fiatalabb koromban az idősebbekhez vonzódó pasi voltam. Azért lettem BI, mert annyit csalódtam a nőkben,kihasználtak, becsaptak hogy "leneveltek" magukról. Igen, talán azért is vonzódom a fiatalokhoz, mert úgy érzem, tudok nekik valami jót adni - ha mára mai élet annyira elembertelenedett. Hiszem, hogy tudjuk kicsit jobbá tenni, ha nagyon akarjuk legalább a magunk életét. A "nem vagy normális"-jellegű beszólókat pedig nem kell komolyan venni. Biztos van nekik is éppen elég gondjuk, csak nem ilyenek... Sok sikert mindenkinek az életben! Várok még érdekes, értékes hozzászólásokat. Hogy is van ez?!:)))
2012. okt. 16. 01:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!