Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egész novemberben nem fűtöttem...

Egész novemberben nem fűtöttem, igaz még vége sincs, mégis kijött egy 24000Ftos fogyasztás az alapdíjon felül, miért?

Figyelt kérdés
Mért távfűtéses lakásban lakok, ez az első telem itt. Múlt hónapban sem fűtöttem, nem is volt probléma, most viszont kiküldtek egy 30ezres csekket, amelyből 24ezer a fűtés. Tévedés lehet? Mi lehet a probléma? Nagyon idegesít most

2012. nov. 12. 07:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez engem is nagyon idegesítene...mi lesz ha majd fűtesz :S

Kíváncsi vagyok a válaszokra

2012. nov. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha ebben a lakásban ez az első teled, és a lakás (no meg a ház) a szolgáltatónál a havi átalányfizetésre van bejelentve, akkor az előző év azonos időszakában mért fogyasztás, vagy az előző egy évi fogyasztás egy hóra eső átlagát számlázták most.

Menj be, beszélj velük, van-e lehetőséged átállnod a havi diktálásra, vagy csak majd jövő nyáron fogsz tudni hozzájutnia a többlet-befizetésedhez.

2012. nov. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A távfűtésnél fűtsz, vagy nem fűtsz, fizetsz. A hőtermelőnek a fűtés pénzébe kerül és azt be is hajtja.
2012. nov. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a másodiknak a választ, ma bemegyek elintézni. Tudom, hogy kell fizetni egy alapdíjjat, ha fűtök, ha nem, de most az ezen felüli összegről volt szó
2012. nov. 13. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!