Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ajánlanátok olyan macskakaját,...

Ajánlanátok olyan macskakaját, ami olcsó, de jó?

Figyelt kérdés
Nektek melyik vált be? Ami nem túl drága, de jó minőségű.

2013. jan. 7. 17:07
1 2
 11/19 Vicuska87 ***** válasza:
58%
Zoofast-on royal canin 13.000 ft körül van 10 kg. Hidd el sokkal jobban jársz, mert a cica kevesebbet eszik belőle!
2013. jan. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Maxitabi ***** válasza:
100%

Ahogy már írták, a drága hosszú távon olcsóbb, mivel -kevesebb kell belőle naponta;- többet hasznosít belőle= kevesebb a kaki = kevesebb alom;- és talán a lehetséges betegségeket is minimalizálhatja.

Mivel a macska ragadozó, ezért állati fehérjére-főként húsra van szüksége.Az pedig sajna drága.. Olcsó tápban ezért nem nagyon van hús.

Általánosságban elmondható, hogy a szupermarketes tápok nem jók, a diszkontos- dm /rossman/ müller-eseknél pedig meg kell nézni az összetevőket, ott lehet találni elfogadhatókat.

Száraz mellett nedves táp is kell a cicáknak, mert nem isznak eleget!!

Szárazból egész jó még: josera,chicopee,matisse,susa cat,cat chow

Nedvesből ebben a kategóriában a legjobb az aldi-s shah konzerv 60% hússal és semmi cukor, gabona, ízfokozó, tartósítószer - 160 Ft. Ill. a dm dein bestes konzervből egy-két fajta.

Nálunk a száraztáp az nagyon drága (de nekünk bejött és napi adagja 130Ft-ra jön ki), konzervből az aldis és a tasakosból shah in sauce (és pluszban nagyon jó konzervek is néha- a nyers hús mellé).

2013. jan. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Cat chow-val etetünk az ivartalanított cicáknak valóval. 1kg 790ft. Állateledel boltban vesszük. Nagyon szeretik a cicáim, rendben is vannak tőle. Előtte a Kenneks Favourite Kis-kis tápját adtuk nekik. Az is jó volt, 750/kg, de azt nem ették annyira, mint ezt, bár 4 hónap alatt lehet, hogy már megunták.
2013. jan. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Húh.. Hát, az az igazság, h eddig én is adtam a cicáknak Mollit, de az a pár % hús nem volt túl biztató.

A 12. válaszolótól kérdezném, hogy a lidl-ben is van jó márkájú aszpikos/konzerv? Nálunk sajnos nincs Aldi..de a dm-be mindenképp benézek!

2013. jan. 8. 12:46
 15/19 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudom mi az olcsó neked, nekünk az olcsó, de jó, az a Perfect Fit és a Purina One, száraztápból. Nagyon szereti a mi cicánk, pedig kapott már Royal Canint, és egyéb prémium tápokat is.
2013. jan. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Maxitabi ***** válasza:
100%
Ha megyek legközelebb,megnézem a választékot és írok majd..
2013. jan. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget!

Olcsó alatt azt értem, hogy elfogadható, jó minőség (pl konzervesnél 50-60 % hús) de a legalacsonyabb ár. Tehát, olyan tápok, amik már minőségi, jó tápok, de a lehető legolcsóbbak. :)

2013. jan. 9. 10:47
 18/19 afonyaszirup válasza:
A Purina által forgalmazott eledelekről jókat olvastam, és az enyémek szeretik is őket.
2013. jan. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
0%

tejbegrizt a macskáknak.

Kis fahéjjas cukorral.

Ugy láttam itt az kajojják

2013. máj. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!