Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám már 3x hányt. Nem...

A macskám már 3x hányt. Nem látszik levertnek. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Átlátszó, viszonylag híg állagú, 2x pár szem emésztetlen táp is volt benne (halas kitekat).

Benti macska, nem ehetett meg semmilyen mérget, meg nem is tűnik betegnek, csak érdekel, mi lehet az oka...

Persze ha tovább hány, irány a doki...


2013. jan. 8. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már most érdemes lenne elvinned. Ha hány a cica, az nem jó jel. Főleg ha többször is. Ha megvizsgálja a doki, az sosem árthat :)
2013. jan. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, n is nyugodtabb lennék, de holnap vizsgázom anatómiából, tanulok, mint a gép, autó sincs itthon, minimum 3 óra lenne így az út oda-vissza... szóval kétszer is meg kell gondolnom, hogy nem csak feleslegesen megyek-e oda...

(Egyébként csak délután 4-től rendel a doki...)

Legutóbb pedig halálra voltam rémülve, mentem az ügyeletre, kiderült, hogy semmi baja, viszont 20.000 forintom bánta, mert a "biztonság kedvéért" mindenféle vizsgálatot megcsináltak.

Ez végül is csak a havi bevételem egyharmada...


Szóval egyébként minden apróság miatt megyek, de annyiszor derült már ki, hogy vaklárma, hogy már kicsit alábbhagyott a túlbuzgóságom...


Ha nem javul, 4-re beviszem, vagy akkor odatelefonálok...


Csak gondoltam, hátha van itt, aki már tapasztalt hasonlót...:)

2013. jan. 8. 13:28
 3/7 Vicuska87 ***** válasza:
31%

Esetleg, belekóstolt valami virágba, és megmérgeződött!

De a hányás, ténleg rengeteg betegségnek lehet a kísérő tünete. Gondolok itt akár szervi bajra is! Az eledel habzsolást kizárom, mert az nem jött vissza a váladékba. Szőrcsomó, de csak akkor ha hosszúszőrű macska!

2013. jan. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Vicuska87 ***** válasza:
31%
Azt lehagytam, hogy érdemes lenne elvinni dokihoz!
2013. jan. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp orvos,de ha ez segít anyám macskája is okád a halas tápoktól.
2013. jan. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 blackcats ***** válasza:
Elsődlegesen orvos kellene, hogy lássa! Mellesleg az én kandúrkám, ha lazacos hamit kap 5 percen belül kidobja amit megevett.
2013. jan. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Voltunk dokinál, injekció, diéta, és kész. már jobban is van!:)

2013. jan. 9. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!