Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet kapni valamelyik áruházb...

Lehet kapni valamelyik áruházban akciósan vagy olcsón macskaszállító boxot?

Figyelt kérdés
Mindenképp újat szeretnénk venni.
2013. jan. 10. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Fressnapfban,vagy Alphazooban szokott lenni macskaszállítóra akció.Az akciós újság a honlapjukon is megnézhető.
2013. jan. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Tudom, mindkettőt néztem, de egyiken sem találtam :( Illetve a Fressnapf-nál egyet, de az is csak egy táska.

Csak gondoltam, hátha járt arra mostanában valaki, és látott, esetleg vásárolt. Fölöslegesen meg nem szeretnék elmenni, mert elég messze van mindkettő.

2013. jan. 10. 17:59
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt találtam a honlapjukon.Én tavaly vettem szállítóboxot Fressnapban,50% kedvezménnyel,2500 ft körül volt.

2013. jan. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A freshnapfban drága és rossz. Én sem találtam normálisat. Internetről rendeltem, futrinkacucca.hu-ról. Nagyon szép, nem szétesős és nem is drága. Máshol ilyenért borzalmasat lehet venni.

Nézd meg kisebb boltokban, több helyen is vannak kis állatos üzletkék, hátha vannak jó fajták. Van, hogy akciósan valahol 2000, de 3000-5000 Ft-ra számíts. Bár drágának tűnik, évekig jó, nem kell otthon dobozból barkácsolni. Nem beszélve arról, ha vészhelyzetben kell vagy utazáskor.

2013. jan. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Vicuska87 ***** válasza:
52%
A jó hordozón nem szabad spórolni, mert bármi történhet a cicával.
2013. jan. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Láttam olyat, hogy valakinek az utcán letört a hordozó füle, benne meg kiskutyák voltak.

Kisállattartók boltjában vettem, kb. 3500Ft-ért, erősnek tűnik.

De tényleg nem érdemes spórolni, mi van ha az országúton esik szét.

2013. jan. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Leginkább az állatorvoshoz való szállításhoz lenne indokolt, oda pedig kocsival szoktunk járni, olyankor egy pokrócba betekerem. Habár 2 utcára van az orvos, nem bírja a macska a szállítgatást, de ha nem lenne épp kocsi, azalatt a 10 perc séta alatt nem hiszem hogy leszakadna. Ha meg mégis, még mindig tudom kézben cipelni a boxot, egy macska azért nem olyan nehéz, még a boxxal együtt sem :)
2013. jan. 10. 21:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Fressnapfban karácsony előtt vettem akciósat, bár azt kiskutya szállítónak nevezték, de uo., mint a cicás.
2013. jan. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
zooplus
2013. jan. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!