Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Rosszat csinált, jól tettem?

Rosszat csinált, jól tettem?

Figyelt kérdés

A cicám felugrott a konyhapultra és "belekóstolt" pár dologba amíg a szobában voltam. Nem vagyok agresszív, de annyira mérges voltam, hogy rávertem a fenekére és bevágtam a fürdőbe ( egyébként mindent megkap, jó kajákat, törődést stb.) nem értem miért viselkedett így..

Most rosszul érzem magam:(( mert egyébként imádom az állatokat, de azt szeretném, hogy tudja miért kapta.....



2013. jan. 17. 15:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

8. vagyok

Azt, hogy a cicák nem tudják összekapcsolni a verést a rossz tetteikkel, nem én találtam ki. Azért írtam, mert több macskanevelési könyvben is ezt olvastam. Lehet, hogy más nem így vélekedik, de valószínűleg van igazságalapja, mivel több helyen, egymástól függetlenül is megemlítik.

2013. jan. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!