Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lengőajtós macska wc?

Lengőajtós macska wc?

Figyelt kérdés
A problémám az, hogy van egy cicusom, akinek szuper jó fedett macska wc-t vettem. Használja is, de eddig mindíg fölhajtottam a lengőajtót, mert attól féltem hogy úgy nem megy be, hiszen honnan tudná hogy az egy lengőajtó, mégiscsak egy macska. Most viszont már szeretném ha használná, mit tegyek? Egyszer csak hagyjam lezárva? Nem fog akkor mellé kakilni? Ha belerakom a macska alomba és lehajtom a lengőajtót, kijön, de honnan tudjam hogy ezt fordítva is megcsinálja-e?

2013. jan. 21. 08:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Jól csináltad, először tanácsos nyitva hagyni vagy levenni az ajtót, miután a cica megszokta a wc-t (1-2 hét), ráteheted rendesen az ajtót, magától tudni fogja hogy kell használni. Nálam így 2 cicánál bevált.
2013. jan. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Használja már egy hónapja felhajtott ajtóval, de most lehajtottam és figyeltem hogy mit csinál, és járkált ott körülotte, meg szaglászott, de nem lökte be az ajtót... Pont úgy nézett ki, mint akinek fogalma sincs hogy ott be lehet menni.
2013. jan. 21. 08:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is felemeltem a cicámnak első két napba a lengőajtót, hogy segítsek neki bemenni..de aztán nem. Úgy voltam vele hogy neki kell ráérezni hogy hogyan működik.

Én úgy csináltam hogy mikor láttam hogy körülötte sündörgött, picit előrenyomtam a lengőajtót, de csak annyira hogy az orrát be tudja dugni, nem nyomtam tovább, vártam hogy ő nyomja tovább az ajtót a fejével. Nagyon hamar ráérzett. Be menni nagyon könnyen megtanult, neki inkább kijönni volt nehéz. :)

A kis mancsával belülről lökdöste, csapkodta az ajtót. Aztán arra is hamar rájött hogy kifele is a fejét kell használni.

2013. jan. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Vicuska87 ***** válasza:
43%
Nálunk is fedett alom van, de mindekünk le van véve róla az ajtó. Teljesen felesleges. A cicának kényelmesebb is így, néha kilóg a farka, vagy a feje, de nem azért, mert kicsi a doboz! És jobban szellőzik neki íz alom!
2013. jan. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is így volt, amíg kicsik voltak a kis nyavajások, le volt véve az ajtó. Később visszaraktuk. Mikor feltettük az ajtót, áttoluk rajta 2-3x mindkettőt, hogy lássák, hogy működik. Megértették, nem volt mellékakálás :D
2013. jan. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!