Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A ti cicáitok csinálnak ilyet?

A ti cicáitok csinálnak ilyet?

Figyelt kérdés

Van 5 cicánk/macskánk. Az a helyzet, hogy az egyikük, aki legkésőbb került hozzánk (az utcán találtam) nagyon ritkán nyávog. Ha havonta 1szer lehet nyávogni hallani, az már rekordnak számít :)


Viszont a lényeg, hogy nyávogás helyett ilyen fura "nyögő" hangokat ad ki, mikor valakivel "kommunikálni" akar. Valami olyasmi hangok, hogy "brühüüüüü" "hmmmrrüüü"


Nem tudom jól leírni, de viccesen hangzik :D Olyan gyakran csinálja, hogy ez olyan nála mint a többinél a nyávogás.



2013. jan. 23. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam is az egyik alig nyávog "macskául", viszont valóban érdekes hangokat tud kiadni, némelyik súrolja az ugatást :) Néha pedig, mikor nagyon akar valamit (pl.lemenni sétálni), de nem kapja meg, szinte jajong :) Ő is mentett, felnőttként hoztuk.
2013. jan. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A macskák néha nagyon furcsa hangokat adnak ki, de hát nem baj az ha nem nyávog, sőt.
2013. jan. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vannak cicák, akik inkább kurrognak és kérdő hangon nyögnek. :)
2013. jan. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na 3-as ez jó megfogalmazás :D Ez igaz az én Kormimra is :p
2013. jan. 28. 12:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én cicám folyton azt "mondja", hogy "hururu-ururu"... :) Nagyon mókás, imádom amikor "beszél". Ha gondolod küldök videót :)
2013. febr. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!