Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám vajon csak azért...

A macskám vajon csak azért szeret, mert simogatom?

Figyelt kérdés

Sűrűn, már a semmiért is simogatom a macskát, mert nem bírom megállni, hogy hozzá ne érjek. Éltelt nem adok neki, azt más ad. Mégis a legjobban hozzám ragaszkodik a macska. Vajon ha egy-két hétig simogató-böjtöt tartanánk mi történne?


Sokadik kérdésem; A Macska barát lány.


2013. jan. 23. 23:30
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Na, már leírtam, úgy akarom tesztelni, hogy nem kezdeményezem egy darabig a testi kontaktust vele. Mivel nem egy bújós fajta, ezért nem tudom mit csinál majd. :D
2013. jan. 24. 00:13
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
megharagszik rád és nem fog hozzád menni, hanem ahhoz aki etei :)
2013. jan. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 sine ***** válasza:

Hat az én macskám pédául ha 2-3 napra elmegyek othonrol munka miatt pl, akkor kb le sem tudom magamrol razni lathatoan örül hogy lát :)

Pl altalaban üldögel az udvaron ha ki van rakva es odajön ajtohoz vagy elmászkál de soha semmiert nem izgatja magat viszont ilyenkor 2-3 nap utan kivülröl felugrik a kilincsre meg dörömböl, nyávog és ha beengedem felugrik a vallamra es dörgölözik az arcomhoz:) Nem csak ehseg miatt mivel ez alatt a 2-3 nap alatt is kap kajat de csak reggel amikor elmegyek meg este kap jo sokat viszont egész nap nem lát.

2013. jan. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
etei -eteti bocsi :P
2013. jan. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 sine ***** válasza:
Ja meg ha kajat kap ilyenkor csak odamegy megszaglasza de aztan azonnal jön vissza és sokszor ha nem simogatom lefekszik mellém fotelba vagy ágyra. Meg van az a trükkje még hogy felmaszik az agyra ha alszok es en ilyenkor elhessegetem mivel zavaro kicsit és nem hagy aludni de aztan ezerszer is visszaugrik es vegül abban allapodik meg hogy legalabb a labam mellé az agy sarkara fekszik. Es akarhanyszor mocorgok kicsit feljebb jön es amikor mar alszok egyszercsak arra kelek fel hogy rafeküdt az arcomra D na persze az mindig igy van nem csak hosszabb taviollét utan:)
2013. jan. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 sine ***** válasza:
Föleg nyaron veszélyes mert nyitott ablak mellett meg tavol se tudom tartani:9 a szunyoghalot meg atragja söt olyan is volt hogy arra keltem fel hogy leszakitotta a függönyt mert felmszott ra beakadt a karma es addig rangatta mi le nem szakadt..na persze ez még kölyökkori botlasa volt mivel ki akart menni de a függönytölnem tudott felugrani..D de azota amiota egyszer ketszer mutattam neki hogy alabujjon megy neki :)
2013. jan. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
nem kezdeményezed egy darabig a testi kontaktust a macskáddal vigyázz nehogy elhidegüljön tőled és megkarmoljon... :P
2013. jan. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:

én megcsináltam ezt mert ilyen macskám volt hogy nem hízelgett

2 napig nem simogattam, akkor odadörgölőzött a lábamhoz

jelezte hogy hiányzik neki

2013. jan. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Miért akarod leszoktatni a simogatásról? Maximum nem lesz simulós ölbemacska. Nem fog elidegenedni Tőled, akkor sem, ha nem simogatod. Elég ha minden nap beszélsz hozzá, engeded hogy kövessen a lakásban, játékokat találsz ki vele...
2013. jan. 24. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

De édes, micsoda kis gondoskodó cica. Odaül és megkérdi, hogy vagy :)

Az enyém is ilyen, és még el is vágja magát a földön utána :) Simit nem igényel, csak ha ő akarja, de tényleg. Van, hogy rácsap a kezemre, mikor szeretgetni akarom.

2013. jan. 24. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!