Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Bolhás lett a lakás?

Bolhás lett a lakás?

Figyelt kérdés

Nemrégiben hazaköltöztem, hoztam a cicámat is, teljesen benti állat (próbáltam már kiszoktatni, de nem ment, nem is a probléma).

Rendszeresen kap bolhátlanító spot-on-t, most advantage márkájút kapott. Anyumnak van egy cicája, ő nem szokott kapni kezelést, csak ritkábban, meg elég öntörvényű állat, hozzáérni sem lehet.

Az advantage spot on-t másfél hete adtam oda a cicámnak, erre látom tegnap, hogy vakaródzik, és hát találtam benne bolhát. Ezen még nem is akadtam volna ki, hanem ahogy ültem a szobábmban este, egy bolha ugrott a kezemre a semmiből. Teljesen kirámoltam a szobát, átposzívóztam, de reggelre meg mintha csípések lettek volna a derekamon.

Amúgy édesanyám (és én is) rendszeresen takarít, nincsen kosz a lakásban. Nagyon gáz ez a dolog, mi a teendő? Hatásosakat légyszi:) Az advantage nem hatásos akkor ezek szerint?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2013. jan. 24. 12:44
 1/8 A kérdező kommentje:
Az világos, hogy anyum cicájáról fertőződött vissza az enyém.
2013. jan. 24. 12:45
 2/8 Vicuska87 ***** válasza:
48%

Hát ez ténleg gáz!!!! :D


Biokill-lel át lehet fújni a lakást, ágyat, ahol találsz!

2013. jan. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ok, jaja Biokill, már nézegettem, ki is rohanok egyért.


Köszi!

2013. jan. 24. 12:53
 4/8 anonim ***** válasza:
A biokill is jó, de a Neostomosan mégjobb és a cicára is fújhatod. Mindent fújj be, ahol a cicák megfordulnak. Különösen a szőnyeget, és az alvóhelyüket. A biokillt ne fújd a cicára, mérgező rájuk nézve.
2013. jan. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem meg nem gáz, sok állatos ismerősömmel előfordult már, iszonyú nehéz a dögöktől megszabadulni.

Amit a második ír az jó!

2013. jan. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Neostomosan kapható patikában is, ugye? Emberi:) patikában?

Amúgy köszi!

2013. jan. 24. 12:57
 7/8 A kérdező kommentje:

Na, befújtam mindent hígított Neostomannal. Igazából én sem érzem gáznak a dolgot, én mindent megtettem, előtte is.

És most így olvasgatva a kérdések közt elég sok macskás gazdival megesett ez a dolog.

2013. jan. 24. 17:44
 8/8 anonim ***** válasza:
A neostomosan jó választás volt, elpusztítja az összes bolhát. Ha anyukád cicája kijárós inkább rá éri meg spot on-t rakni, mert ő hordja haza a bolhákat.
2013. jan. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!