Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 6hónapos kislány cicám,...

6hónapos kislány cicám, folyamatosan felmászik a konyha asztalra és kiszedi a hamutartóból a csikket, mit tegyek hogy leszokjon ezekrôl a dolgokról?

Figyelt kérdés
2013. jan. 24. 17:48
 1/10 Emyke031 ***** válasza:
HEHE! Üdv. a klubban! Mi is csikkezünk (szintén 6 hónapos kislánycicó)...
2013. jan. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és ti mit csináltok vele, ráhagyjátok esetleg kis elfenekelés?:)
2013. jan. 24. 18:10
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Leszokik rola ha ti is leszoktok a cigirol.
2013. jan. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Vicuska87 ***** válasza:
60%

Tedd el onnan a hamutálat!

Nem egészséges, ha a cigicsikkel érintkezik a macska!

2013. jan. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Erre van egy nagyon egyszerű megoldás (macska nélkül sem árt): én tartok a dohányzóhelyemen egy befőttesüveget és ahogy elszívtam a cigit, abba dobálom a csikkeket. Lezárom, így még a szag sem jön ki belőle. Hamutartóban nálam így soha nem marad csikk.
2013. jan. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2013. jan. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A befőttesüveg jól hangzik, de nem valami esztétikus - bár az is igaz, hogy egy csikkekkel teli hamutál ritkán nyújt nagy esztétikai élményt. :)


Állj lesben vízipisztollyal és mikor felugrik az asztalra adj neki. Én még nem próbáltam mert nem volt ilyen gondunk, de állítólag hatásos.

2013. jan. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

1. szokj le!

2. ne tartsd olyan helyen a csikkeket, hogy a cica elérje!

2013. jan. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Mi úgy szoktattuk le róla, hogy megfogtuk a grabancát és levágtuk onnan....Nagyokat repült de megtanulta, hogy nem szabad...
2013. jan. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Következetesnek kell lenni. A macska is idomítható. Az én cicámnak nagyon megtanítottam, hogy mit lehet, és mit nem. Hova fekhet, és hova nem. Olyan elő sem fordulhatott, hogy felmenjen a konyhapultra, vagy konyha asztalra, vagy az ágyra. Persze szép szóval ez nem megy, de nem fog kevésbé szeretni. Ők nem emberek, ne bánjatok velük emberként, mert mindkettőtöknek rossz lesz.
2013. jan. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!