Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kislány korodban molesztáltak?...

Kislány korodban molesztáltak? Esetleg folyamatosan?

Figyelt kérdés
Hogyan tudtad, ha tudtad, feldolgozni?
2011. febr. 11. 23:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Ja, a vén hapik mindig megtaláltak. Sosem értettem, hogy miért mindig rám kell szállni, mikor annyi a csitri körülöttem :(
2011. febr. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
70 vagyok és a mai napig molesztálnak!!
2011. febr. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Engem is megtaláltak, és sosem értettem, hogy miért. Nem hordok miniszoknyát, nincs ki a mellem, nem öltözöm kihívóan, se semmi... Festeni sem festem magam.

20/l

2011. febr. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

ez nem molesztálás ami velem történt. nem tudom mi volt ez de a mai napig rossz.

vakbélgyanúval kerültem kórházba. éjszaka ugye anya hazament. erre bejött az orvos és közli hogy végbélvizsgálat és le kellet tolnom a nadrágomat, miközben a mellettem fekvő, tőlem idősebb fiú végignézte...életem legszörnyűbb eseménye. csak úgy benyúlt, anya nem is volt ott nagyon rossz volt...14 éves voltam :(

2011. febr. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, falhoz nyomtak fogdostak, kovettek autoval, mikozben a farkat verte en meg futottam, ugyanigy kovettek auto nelkul, elso csokom 10 evesen, egy 45 eves pasitol es meg sorolhatnam... Nem mondom, hogy ma mar csak nevetek, de megtanultam egyutt elni a multban tortentekkel.
2011. febr. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
19%

Hát kedveskéim, már jó ideje,

hogy nem akad senki, aki jól megmolesztálna.


Nyugdíjas létemre, ha azt akarom, hogy egy kicsit

megtapogasson egy férfiember, akkor el kell mennem a körzet orvoshoz.


Mari néni

2011. febr. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Talán negyedikes lehettem, mikor a boltba küldtek, és az utcán elkezdett fogdozni egy vén f... Igazából nem viselt meg az eset, nem kellett feldolgozni. Akkor kicsit megijedtem, de ennyi.
2011. febr. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nah igen erről tudnék mesélni órákat.

Anyámnak volt egy élettársa aki kamionsofőr volt mikor ideköltözött. Egyszer nővérem vele ment munkába, hogy addig is járja az országot és nézelődik. Nővérem itthon mesélte, hogy piszkálta a csávó. 1-2hétig harag volt és mára mindenki elfelejtette.

Egyszer viszont....miket beszélek, nem egyszer- inkább csomószor....elkezdett engem is piszkálgatni. Elmondtam mindenkinek a családból és nem hittek nekem. Azt mondták, hogy csak azt akarom elérni, hogy elköltözzöm mert mindig is utáltam. Szóval mai napig nem hiszik el.

Nem tudom ezzel ki hogyvan de nekem nehéz elfelejteni és jópofát vágni az egészhez. Jelenleg van egy párom, jövőhónapban leszünk 2éve együtt. Egyedül ő hisz nekem. Viszont neki se mertem elmondani mindent. Nem olyan egyszerű ez. :S


(20/L)

2011. febr. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!