Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miert sztrajkol a Purina one...

Miert sztrajkol a Purina one ellen?

Figyelt kérdés

Cicam eddig Friskiest evett, azt hittem az jo, de itt olvastam, hogy tele van szemettel, ezert vettem neki Purina one-t, szorcsomo oldot benti cicaknak (hosszu szoru).

Olvastam a zacskon, hogy nem kell konzervvel kiegesziteni, eleg az magaban, friss vizzel.

De a macska ra se nez, koveteli az esti vacsi konzervet.

Nem is fogja megszeretni? Menjek es vegyek neki megint Friskiest?

Sajnos dragabbat nem tudok venni a Purinanal.


2009. szept. 1. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Az én cicám imádja a Purinát, de a Whiskasért is odavan, olcsóbb is, próbáld meg! Regisztrálj be a whishas junior programba, h kiscicád van és küldenek egy csomagot száraz és alutasakos kajával, ki tudod próbálni! Én pl vettem már tescosat is neki, a purina után duzzogott, h nem eszi meg, koplalt egy napig, de utána rákapott! Ha szereti a konzerveset, napi egyszer adj neki abból is! Az enyém úgy eszik, h reggel teleöntjük a tálkáját szárazzal és estig beossza, konzervet nem is fogad el! Friss víz legyen mindig, az fontos!
2009. szept. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg elég a szárazkaja, de én is adok mellé neki konzervet. Én sem ennék csak egészséges bogyókat mindennap. Nálunk egész nap kint van a szárazkaja és reggel+este kapnak pici konzervet (gourmet gold) és hetente egyszer csirke- vagy pulykamellet. Kb. ugyanannyi konzervet esznek így, mint száraztápot, tehát 50-50%, ami szerintem jó.
2009. szept. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Purina One-nál rosszabb minőségű (Friskies, Whiskas...+a bevásárlóközpontos márkák) száraztápot azért nem érdemes venni, mert azoktól alakulnak ki a macskák legjellemzőbb vese- és húgyúti betegségei.
2009. szept. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
A cicám 7 éves, mindenfélét evett már, semmi baja, teljesen egészséges, eleven, mintha kölyök lenne :)
2009. szept. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igen a Whiskast is szereti, de arrol meg olyanokat olvastam, hogy tesznek bele valamit amitol a macska teljesen rakattan.

Hat akkor fogok neki konzervet venni, mert mar horpad be a hasa. :(

Koszi!

2009. szept. 1. 12:46
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

enyém wiszkászt csak néha kap, hogy boldog legyen. imádja. Mindíg nem szabad adni neki.

purima nem az a naagy kb 6-7ezer Ft-os száraztáp amiben elméletileg sok hús van? Lehet nekünk is az van akkor.

2009. szept. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kerdezo, neha egy nap kihagyas nem gond a macskaknal. Szoval, ha masnap sem eszi meg, akkor sajnos nem szereti, ellenkezo esetben "csak" finynas.
2009. szept. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ket napja ra se nez, azaz eszik belole par bogyot es otthagyja.

De igen, a Purina az a dragabb fele tap, azert is csodalkozom, mert elvileg 38% a hus benne. (Kulfoldon lakom, itt ennyi, de gondolom otthon is ugyanezt aruljak)

Ha este sem eszik, kenytelen leszek neki konzervet adni, mert ehenhalasztja magat.

2009. szept. 1. 15:37
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én cicáim sem szerették ezt a tápot. De ők a Kitekatot sem eszik.
2009. szept. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az én cicáim nagyon szeretik a purinát. :)

Csináld azt, hogy keverd össze a konzerv táppal, így egészségeset is eszik, és a foga alá valót is. :)

2009. szept. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!