Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska mellett patkányt...

Macska mellett patkányt tartani lehetetlen?

Figyelt kérdés
van egy 2 éves cicám, de nagoyn szeretnék egy patkányt is. csak nem tudom hogy viszonyulna hozzá, nem szeretném ha emiatt nem keresné a társaságom, vagy ingerült lenne, vagy a patkány lenne mindíg stresszben. vajon össze lehet szoktatni őket?

2013. jan. 27. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Kevesebb Walt Disney filmet és több biológiaórát.

A macs a patkány társaságát fogja keresni.

2013. jan. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy a cica mennyire szocializált.Ezt úgy értem hogy kiskorában (2-8 hetes koráig), ha sok állattal találkozott (mármint más fajokkal) akkor nyilván befogadóbb lesz az új jövevénnyel. Nekem is van 2 cicám(házi) és miután még az első cicát hoztuk, vettünk kb egy vagy két évre rá egy papagájt. Hát,hogy is mondjam Tigike nem úgy tekintett rá mint egy barátra... mindig a kalitkát bámulta volt hogy felugrott a tetejére. DE aztán később megszokta, azaz mi szoktattuk meg vele, hogy a papagájt nem szabad bántani. na mind egy ezt csak úgy tájékoztatásul, hogy nem lehetetlen csak idő kell hozzá.Meg az elején sőt soha ne hagyd őket egyedül egy szobában még ha ketrec választja el őket akkor sem! Szerintem csak a patkány érezné magát "prédaként". A cica még örülne is hogy viszel neki játszótársat.
2013. jan. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen.A cicádtól függ :) Nekem 2 macsekom van.Az egyiknek a legjobb barátja a másik meg fél tőle :D
2013. jan. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudsz olyan helyet ahol a macska nem éri el a patkány ketrecét, akkor semmi gond.
2013. jan. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az a macskától függ!

Nekem tengeri malacaim és macskáim voltak együtt. Soha nem bántották egymást, sőt a macskák igen is rettegtek a malacaimtól! Úgy hogy ez a macsek jellemétől is függ.

2013. máj. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!