Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, aki magas prolaktin...

Van olyan, aki magas prolaktin mellett teherbe esett úgy, hogy az orvos azt mondta, lehetetlen?

Figyelt kérdés
2009. febr. 3. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos magas prolaktin mellett tényleg nem igazán lehet teherbe esni, ugyanis a prolaktin a tejtermelésért felelős hormon, tehát ha magas, akkor azt a szervezetet úgy érti, hogy már terhes vagy, tehát aki terhes az nem eshet teherbe!
2009. febr. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom... sajnos. Nekem majdnem kétszerese. Csak arra gondolok, hogy ugye szoptatáskor is ugyanez véd, és mégis vannak szoptatós anyák, akik erre hagyatkozva, mint fogamzásgátlás mégis teherbe esnek. Igazából az idegesít, hogy noha 2 hete megvan a diagnózisom, mindeddig nem kaptam kezelést csak újabb újabb vizsgálatokra küldenek. De talán holnap... az a bajom, hogy türelmetlen vagyok! Megértitek? :-(
2009. febr. 3. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!