Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskák tudnak valamit nem?...

Macskák tudnak valamit nem? Nincs nekik valami céljuk e Földön?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy a házimacska őse, az afrikai vadmacska nem fél az embertől.

El tudjátok képzelni ez hogyan nézett ki az ókorban, a macska háziasításának a kezdetén!? Bele tudtok ti gondolni abba, hogy a macskában milyen rejtett tudás gyökerezik?

És még sok minden. Nem kell tanítani semmire, magától tanul, és nagyon-nagyon intuitív lények benyomásást keltik. Arra gondoltam, hogy talán tényleg van bennük valami olyan felsőbbrendű tudás, amiről mi emberek nem tudunk.


2013. jan. 30. 14:03
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Utolsó, te ezeket elhiszed? :S tanulj már meg racionálisan gondolkodni. H
2013. jan. 30. 16:56
 12/17 A kérdező kommentje:
Az én macskám is csillapítja a menstruációs görcseim. :)
2013. jan. 30. 16:58
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
A macskákban van valami amivel elvarázsolják az emberek egy részét . Azokból lesz a mániákus - kóbor macskákat tucatjával etető- vénasszony!
2013. jan. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
56%

Hogyne tudnának! Szeretetet hoznak, dorombolást, ragaszkodást, hálótársak. Valaki, akiről lehet gondoskodni,

aki hálás érte. Lehet bennük gyönyörködni, pakolni utánuk..

Gügyögni nekik..Válogatni a polcon, milyen jutalom falatnak örülne? Nézni, ahogy ül az ablakban, és csodálja a világot.

Hagyni, hogy az ágy közepén terpeszkedve aludjon. Hogy elfoglalja a kedvenc fotelunkat..

Soroljam még?

Bevállalom, mint a dilis öregasszonyok.

2013. jan. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

A macskák filozófiája


Ahogy kimegyek a szobából a gazdám megszűnik létezni.

Amikor visszatérek rejtélyes módon megint valós lesz.

Paradox módon amikor ő hagyja el a szobát,én nem szűnök meg létezni -de ő igen.


Imádom őket :)

2013. jan. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
2013. jan. 30. 21:40
 17/17 anonim válasza:

Kedves kérdező, teljesen egyetértek veled. Ha érdekelnek az ilyen dolgok, szerintem ez a könyv tetszeni fog:

[link]

2013. jan. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!