Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet? Mit adjak neki?

Mi baja lehet? Mit adjak neki?

Figyelt kérdés

Van egy kb 11 hónapos cicám. Kislány.

Már kb 3-4 napja nem akar enni. Már mindent összevásároltam neki. Száraztápot,konzerveket,tasakos cica kaját,májkrémet,virslit, de semmi nem kell neki.

Ezen kívül amugy nincs baja. Iszik, játszik,szaladgál, semmi furcsa nincs a viselkedésében. Egyszerűen csak nem akar enni. Mit adjak neki? Mi lehet a baja? :(



2013. jan. 31. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ivartalanítva van?
2013. jan. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs ivartalanítva. szobacica, ritkán megy ki, de a többi macskától fél (nagyon picike volt mikor hozzám került, 3-4 napig nekem kellett etetnem :/ ), így nem éreztem szükségesnek.
2013. jan. 31. 12:56
 3/5 Vicuska87 ***** válasza:
43%

Valószínű ivarzás a fő gond!


Ivartalaníttasd, mert ha még jobban rá jön, akkor nem lehet megmaradni a lakásba a visításától. És ha többször egymás után ivarzik, és nem fedezik be, akkor méhgyuuladást is kaphat, ami nagyon súlyos dolog! Na most erre nem az a megoldás hogy kiscicát gyártassz, hanem az ha ivartalanítod!

2013. jan. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, ivartalanítani kell, attól lenyugszik, és rendben lesz.
2013. jan. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A nem evés komoly gond, lehet betegség tünete. Mindenképp vidd el orvoshoz!

Aztán beszéld meg az orvossal az ivartalanítást, lakásban nem lehet tartani ivaros macskát, párzási időszakban megőrül és méhgyulladást is kaphat, ha sorozatosan nincs megtermékenyítve.

Persze kinti macskát is kell ivartalanítani.

2013. jan. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!